ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 62 dagen geleden)

DailyCom steunt Zalm

Balkenende II bouwt aandelenbelang in KPN af

Lelystad, 19 september 2003 - Prijsvechter DailyCom is uiterst tevreden over het afstoten van 12 procent van de aandelen KPN door de Nederlandse Staat. DailyCom vindt dat Balkenende II de juiste beslissing heeft genomen en verwacht nu dan ook dat de overheid minder de belangen van KPN gaat behartigen, maar meer de belangen van de Nederlandse consument.

Directeur Schrama: "Laat Balkenende II vanaf nu vooral de pet van toezichthouder en waakhond dragen".

Vandaag meldt het ministerie van Financiën dat ze 300 miljoen aandelen KPN hebben verkocht aan Citigroup Global Markets. De verkoop komt neer op 12 procent van de uitstaande aandelen. Het Rijk heeft hierna nog een belang van 19,3 procent in KPN. De overheid heeft aangegeven in de loop van de komende jaren haar belang in KPN verder te verkleinen. DailyCom directeur Schrama is verheugd: "Hopelijk zal de regering zich voortaan wat positiever gaan opstellen tegenover nieuwkomers op de telefonie markt. De dubbele pet van de overheid - aandeelhouder zijn maar tegelijkertijd ook toezichthouder marktliberalisatie - was en is funest voor eerlijke concurrentie." DailyCom verwacht dan ook dat de rol van telecomwaakhond OPTA nu serieuzer genomen gaat worden en dat de nieuwe Telecomwet in lijn met de Europese Richtlijnen snel wordt ingevoerd.

- Einde -

DailyCom

  • DailyCom is een initiatief van oud-One.Tel directeur en prijsvechter van het eerste uur Raymond Schrama.
  • DailyCom is het enige telecombedrijf in Nederland dat in 2002, ondanks de algehele telecom en internet malaise, is opgestart.
  • DailyCom is in november 2002 begonnen met het aanbieden van voordelige alternatieven voor telefoneren via de vaste KPN-aansluiting en internetten via een 06760-inbelverbinding. Binnenkort verwacht het bedrijf ook mobiele telefonie te kunnen aanbieden.
  • DailyCom garandeert de laagste prijzen in de markt.
  • De dienstverlening van DailyCom is simpel, helder en transparant.
  • DailyCom onderscheidt zich door haar internet gedreven filosofie aangaande communicatie, dienstverlening en infrastructuur.
  • DailyCom heeft inmiddels meer dan 30.000 actief bellende en surfende klanten in haar database en dit aantal groeit elke dag.
  • DailyCom is een typisch Nederlands bedrijf en heeft haar hoofdkantoor in Lelystad gevestigd. Overige informatie over de onderneming is te vinden op: www.dailycom.nl.

Raymond Schrama (bereikbaar voor vragen) raymond.schrama@hq.dailycom.nl
tel.: +31 320292393
fax: +31 320292382
gsm: +31 648430530


Verstreken tijd: 23 jaar en 62 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl