www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 65 dagen geleden)
Bedrijf:

ECI succesvol met mobiele marketingoplossingen van Emexus

Almere, 1 september 2003  – De mobiele marketingacties waarmee boekenclub ECI deze zomer is gestart, blijken een groot succes. De boekenclub, met ruim een miljoen leden in Nederland en België, zal nu, in aansluiting op dit succes, versneld nieuwe concepten realiseren die zowel de service, de klantvoordelen als de diverse afleverkanalen promoten. Bovendien is het voor ECI-leden binnenkort mogelijk via SMS boeken, CD’s en DVD’s te bestellen. De mobiele marketingoplossingen worden gerealiseerd op basis van Mobile Platform 3.0 van Emexus, een Europese speler op het gebied van zakelijke mobiele diensten en toepassingen.
 
Mobile Platform 3.0 is een gebruikersvriendelijk web-gebaseerd platform dat door marketeers kan worden gebruikt en ingezet, zonder tussenkomst van de IT-afdeling. Emexus stelt zijn Mobile Platform vanaf één centrale locatie ter beschikking aan klanten in heel Europa. ECI past de applicatie tweetalig toe, voor haar Nederlandse en Belgische leden. Het gebruiksgemak biedt de boekenclub tal van nieuwe mogelijkheden. “In principe kunnen we elke dag een andere klantgerichte actie inzetten, met andere voordelen en wisselende tarieven”, zegt Rick van Boekel, Chief Commercial Officer bij ECI.
 
De eerste mobiele marketingactie van ECI was een serie ‘SMS & Win’-acties, een variant op de ‘Bel & Win’-acties. Deelnemers kunnen het antwoord op een prijsvraag met SMS versturen. De prijsvraag zelf staat in het periodieke ledenmagazine van ECI. Van Boekel is enthousiast over de resultaten: “Die eerste acties zijn een enorm succes. Niet alleen heeft de respons onze verwachtingen overtroffen; een mooi neveneffect is dat we met dit soort acties voor het eerst de respons zeer nauwkeurig en real time kunnen meten. Middels SMS is immers daadwerkelijk vast te stellen welke klant op welk tijdstip heeft gereageerd. Dat biedt ons ontzettend veel analysemogelijkheden. Voor ECI is dit pas het begin. We gaan mobiele marketing versneld veel breder inzetten. Binnenkort kunnen onze klanten ook via SMS bestellingen plaatsen. Daarnaast zijn we aan het onderzoeken welke mobiele internettoepassingen voor ons interessant zijn.”
 
Louis Kinsbergen, Managing Director van Emexus: “Met ons Mobile Platform 3.0, inmiddels geheel web-gebaseerd, kunnen onze eindgebruikers, zoals in dit geval de marketeers van ECI, geheel zelfstandig hun mobiele marketingacties samenstellen. Onze oplossingen zijn toegesneden op de behoeften van professionele marketeers en worden ook verder doorontwikkeld op basis van hún feedback. Wij leren veel van klanten met professionele marketingafdelingen. De samenwerking met ECI is voor beide partijen dan ook inspirerend en productief.”
 
Emexus werkt voor 140 klanten in acht Europese landen en start binnenkort haar dienstverlening in Azië. “Door onze internationale dekking zijn we voor steeds meer internationaal georiënteerde bedrijven een aantrekkelijke partner”, zegt Kinsbergen. “Bovendien innoveren wij in hoog tempo en hebben wij naast onze SMS-oplossingen nu ook de eerste echte mobiele internetoplossingen operationeel.”

--------------------------------

ECI
ECI b.v. is in Nederland en Vlaanderen één van de hoofdrolspelers in de verkoop en distributie van mediaproducten aan de consument. Een belangrijk deel van haar activiteiten loopt via de boekenclubs ECI en de Nederlandse BoekenClub, en de film- en muziekclub CDVD Entertainment Club. Verder behoort de uitgeverij The House of Books tot de activiteiten van ECI bv, net als de algemene boekhandel Zwaan & Ter Burg. ECI biedt haar leden het gemak van kiezen uit een uitgelezen aanbod en van het kopen waar en wanneer men maar wil; plus goed op de doelgroep afgestemde exclusieve aanbiedingen en aantrekkelijke clubprijzen. Daartoe heeft ECI grote expertise ontwikkeld in de selectie van content, het beheren en benutten van een grote database en het aanbieden van producten via meerdere kanalen (post, telefoon, winkels en internet).
 
Emexus Group
Emexus is een Europese speler op het gebied van zakelijke mobiele toepassingen. Emexus bedenkt, bouwt en beheert mobiele oplossingen die bedrijven in staat stellen voordelen te behalen op het gebied van productiviteit, kosten, verkoopresultaten, klanttevredenheid en concurrentiekracht. Met Mobile Platform 3.0 biedt Emexus organisaties een eenvoudig en snel in te zetten omgeving voor de ontwikkeling en implementatie van elke denkbare mobiele toepassing.
Inmiddels werkt Emexus voor 140 bedrijven in 8 Europese landen, waaronder: Vodafone, T-Mobile, TUI, ECI, Rabobank, Alex.nl, Hallmark en Canal+. Voor meer informatie: www.emexus.com
 
Voor meer informatie:
Emexus
Frans van Hulle
(036) 548 39 20
f.vanhulle@emexus.com
 
Whizpr
Leonie Schouwenaar
(0317) 410 483
emexus@whizpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 65 dagen
Emexus contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu