ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 103 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Virusdreiging vraagt om professionele aanpak

Tijd voor automatisch signaleren en installeren van beschikbare patches

Nieuwegein, augustus 2003 – Het is slechts een kwestie van tijd voordat een variant van het virus MS Blaster wederom toeslaat. Dat is de mening van experts van Computer Associates. Zij schrijven de blijvende dreiging toe aan een te ambachtelijke werkwijze bij de beveiliging van informatiesystemen. In de ogen van de CA-deskundigen vertrouwen bedrijven te veel op de alertheid van hun systeem- en netwerkbeheerders, die de web sites van al hun leveranciers in de gaten moeten houden om te kijken of er wellicht herstelsoftware (patch, fix, update) verschenen is.

In een tijd waarin zo veel bedrijfsprocessen afhankelijk zijn van computers, is zo'n niet- automatisch uitgevoerde controle onacceptabel. Door de controleprocedures te automatiseren en de veiligheidsmaatregelen continu te activeren, zijn veel problemen te voorkomen, zelfs in de meest complexe omgevingen.

Zo kan iedere ondernemening van enige omvang besluiten gebruik te maken van gereedschap waarmee alle binnen de onderneming actieve software in kaart is te brengen. Aan de hand van een door de gereedschapleverancier samengestelde kennisbank is na te gaan welke patches relevant en beschikbaar zijn. Vervolgens zijn deze patches automatisch te installeren, zelfs zonder dat de gebruikers hier ook maar iets van merken.

De recent door Computer Associates vrijgegeven eTrust Vulnerability Manager is zo’n hulpmiddel. Daar waar de CA-software reeds operationeel is, waren nog voordat 'de schadelijke worm' kon toeslaan, de beschikbare fixes geïdentificeerd en geïnstalleerd. Talrijke klanten van CA's beveiligingssoftware zijn hierdoor gespaard gebleven van zakelijk ongemak, zoals de beperkte beschikbaarheid van essentiele informatiesystemen.

eTrust Vulneranility Manager attendeert systeembeheerders automatisch op de beschikbaarheid van fixes voor eventuele lekken in veel gebruikte software van bijvoorbeeld Microsoft, IBM, Novell en Oracle. Een lijst daarvan wordt dagelijks door een team van CA-specialisten bijgehouden en vastgelegd in een database.

Wanneer systeembeheerders daarnaast ook nog beschikken over een voorziening voor automatische distributie van software in het netwerk, dan is de fix binnen korte tijd op alle aangesloten PC's aan te brengen. Een groot aantal CA-klanten gebruik hiervoor Unicenter Software Delivery Option.

Binnen de wereldwijde CA-organisatie met ruim tienduizend medewerkers wordt deze manier van automatische beheer en beveiliging met succes toegepast.

Computer Associates

Computer Associates International, Inc. (NYSE: CA) , een van de grootste softwarebedrijven ter wereld, ontwikkelt en levert software waarmee ondernemingen hun IT-omgeving kunnen beheren. De CA prodcuten richten zich op netwerk- en systeembeheer, dataopslag en beveiliging, portalbouw en business intelligence, alsmede applicatie-ontwikkeling en onderhoud. Opgericht in 1976, is CA uitgegroeid tot een wereldwijde organisatie met vestigingen in ruim 100 landen en een hoofdkantoor in Islandia nabij New York. Het kantoor van CA in Nederland bevindt zich in Nieuwegein. Voor meer informatie, zie http://ca.com

Voor meer informatie omtrent de inhoud van dit persbericht :

Gregor Petri, Marketing/PR Manager CA Nederland, tel.: 030-6048345


Verstreken tijd: 23 jaar en 103 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
CA Technologie.. contact  

+31 30 6048345
www.ca.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR