www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 16 dagen geleden)
Bedrijf:

Augeo en Business Objects gaan wereldwijde samenwerking aan

Interactie tussen software-toepassingen vergroot Business Intelligence

Nijkerk/Bilthoven, 12 juni 2003 – Augeo Software en Business Objects hebben een mondiale samenwerkingsovereenkomst gesloten. De overeenkomst bouwt voort op de in 1999 in Nederland gestarte samenwerking tussen beide partijen. De verdergaande interactie tussen Augeo5 en BusinessObjects Enterprise 6 vergroot de analysemogelijkheden voor het management van bedrijfsinformatie. Augeo is marktleider in Europa op het gebied van Project Portfolio Management-software (PPM)*. Business Objects is marktleider in Business Intelligence-oplossingen.
 
“Als value added reseller heeft Augeo zich al meer dan vier jaar bewezen. De helft van hun Nederlandse klanten gebruikt nu ook BusinessObjects voor hun Business Intelligence. De producten van beide bedrijven vullen elkaar uitstekend aan. De samenwerking past in ons beleid meer inkomsten te generen via partners. Met Augeo als partner krijgen we toegang tot nieuwe potentiële klanten en kunnen we onze marktpositie wereldwijd versterken”, aldus Monique van de Grootevheen, Account Manager bij Business Objects.
 
Integraal onderdeel van Augeo5 is de Datamart, een Data Warehouse waarin actuele en historische gegevens worden opgeslagen. Fergus Keith, General Manager van Augeo Software: “Met behulp van de Datamart kunnen managers veel meer doen met projectgerelateerde bedrijfsgegevens. Zij krijgen bijvoorbeeld beter inzicht in de status van de gehele project/opdrachten portfolio, inclusief ranking van de projecten. Daardoor hebben zij up-to-date informatie over de status per project inzake de organisatiestrategie, financiële risico's, trends, en bezettingsgraad. Bedrijfsinformatie wordt zo beter toegankelijk. Onze project portfolio management-oplossing levert dan ook een wezenlijke ondersteuning voor het management bij het nemen van beslissingen.”

---------------------------

* PPM
Toenemende synergie en overeenkomsten tussen software voor Professional Services Automation (PSA), Project Management en Services Optimization (SPO) hebben geleid tot de ontwikkeling van een gezamenlijke Project Portfolio Management-markt (PPM). PPM-software integreert planning, status, middelen en kosten van projecten. De project- en resources-software voorziet ICT-managers van complete en real-time analyses van alle activiteiten, projecten, resources en financiële middelen op zowel operationeel als managementniveau. Daardoor kan er beter en sneller worden ingespeeld op veranderingen in de bezetting van de organisatie, beschikbare middelen en planning van activiteiten. Beslissingen kunnen zo ook beter worden onderbouwd.
 
Over Augeo Software
Augeo is Europees marktleider op het gebied van de ontwikkeling van software voor het beheer van personeels- en projectkritische bedrijfsprocessen van Fortune 100-bedrijven. Augeo’s Project Portfolio Management-oplossing (PPM), Augeo5, functioneert als een bedrijf-backbone voor mens- en projectgedreven organisaties. Augeo5 ondersteunt bedrijven bij de optimalisatie van hun projectlevenscycli. Geïntegreerd beheer van deze processen resulteert in beter voorspelbare, meer rendabele en succesvolle projecten, hogere productiviteit en meer tevreden klanten.
 
Augeo5 wordt wereldwijd door meer dan 175 blue-chip-organisatie gebruikt. Klanten zijn onder meer Europcar, AXA, Canal+, Carrefour France, CGI, Ordina, DaimlerChrysler, ThyssenKrupp Stahl, Dexia, Fortis, France Telecom Sofrecom, Henkel, Crédit Agricole, ING Bank, KPN Dutch Telecom, Océ, SNCF, Rabobank, Ministerie van Defensie, Swisscom en Swiss Re.

Augeo heeft hechte partnerships met o.a. J.D. Edwards (integratie met J.D. Edwards 5-suite), CapGeminiErnst&Young (Implementation Partner) en Business Objects (Integrated Reporting-suite). Augeo Software heeft kantoren in België, Duitsland, Frankrijk, Nederland (hoofdkantoor) en Zwitserland. Augeo wordt door resellers vertegenwoordigd in Canada, Groot-Brittannië, Italië en de Verenigde Staten. Meer informatie is te vinden op www.augeo.com.

Over Business Objects
Business Objects is wereldwijd marktleider op het gebied van Business Intelligence oplossingen. Business Objects stelt organisaties in staat bedrijfsprestaties inzichtelijk te maken, te volgen en te managen. De BI-oplossingen van Business Objects bemiddelen in de informatie die ligt opgeslagen in de reeks bedrijfsdatabases, ERP- en CRM-systemen. Veel gebruikte toepassingen zijn management dashboards en scorecards, bedrijfsrapportages, financiële rapportages en extranetten van zowel klant als partner. Deze oplossingen maken het voor bedrijven mogelijk meer inzage te krijgen in hun bedrijfsprestaties, meer winstgevende klanten aan te trekken en vast te houden, kosten te reduceren, het leverancierskanaal te optimaliseren, productiviteit te verhogen en de financiële prestaties te verbeteren. Business Objects is leverancier van de meest geïntegreerde business intelligence suite in de markt, genaamd BusinessObjects Enterprise 6. Business Objects heeft meer dan 17.500 klanten in meer dan 80 landen. Business Objects' aandelen worden verhandeld onder ticker symbolen NASDAQ: BOBJ en Euronext Paris: Sicovam code 12074 en zijn opgenomen in de SBF 120 en IT CAC 50 beursnoterings-indicie. Voor meer informatie: www.businessobjects.com.

Voor meer informatie:
Fergus Keith
Augeo Software
Tel.: 033-247 36 27
E-mail: Fergus.Keith@augeo.com 

Monique van de Grootevheen
Business Objects
Tel.: 030-225 90 31
E-mail: monique.van.de.grootevheen@businessobjects.com 


Verstreken tijd: 23 jaar en 16 dagen
Augeo Software.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu