www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 16 dagen geleden)

Legend QDI introduceert drie nieuwe EASY-technologieën

-Pro-StepEasy, Pro-LogoEasy en Pro-UpdateEasy-

Legend QDI, een leidende, wereldwijde leverancier van high-end mainboards en componenten, introduceert de derde generatie van haar EASY-technologieën. De nieuwe Pro-Easy-generatie maakt gebruik van een user-interface in de stijl van Windows XP. In eerste instantie komen drie Pro-Easy-technologieën beschikbaar op de nieuwste moederborden van Legend QDI: Pro-StepEasy, Pro-LogoEasy en Pro-UpdateEasy.

Pro-StepEasy is een hulpmiddel waarmee de gebruiker eenvoudig de frequentie van de CPU kan veranderen (overklokken). Daarnaast biedt het de mogelijkheid de 'gezondheid' van het systeem te bekijken, met onder meer inzicht in de CPU-temperatuur, de snelheid van de ventilator, het CPU-voltage en de PCI/AGP-klok.

Pro-LogoEasy biedt de mogelijkheid een bedrijfslogo of favoriete afbeeldingen te vertonen tijdens elke systeemopstart. Ook deze technologie werkt met een Windows-interface en ondersteunt BMP- en JPEG-graphics met 16 of 256 kleuren en een resolutie van 640x480 of 800x600. Deze technologie is niet alleen geschikt voor OEMs of systeemintegreerders, maar ook voor de eindgebruiker.

Pro-UpdateEasy stelt gebruikers in staat een back-up te maken van de systeem-BIOS en deze te upgraden via een Windows-interface. Dit kan zowel lokaal als via het internet. Het ID van het moederbord wordt automatisch herkend en vergeleken, waarna de nieuwste BIOS-versie wordt opgehaald. Deze technologie ondersteunt Windows 2000 en Windows XP en 2M- of 4M-flash.

Verkoopinformatie: Distronix Legend QDI Benelux.
Telefoon: + 31-655728488 of e-mail: info@distronix.com
Productinformatie: http://www.qdieurope.com

 

Over Legend QDI:
Legend QDI is een leidende, wereldwijde leverancier van high-end mainboards.
Legend QDI is opgericht in 1988 en is tegenwoordig een Business Unit van Legend Group Limited. Legend's reeks notebook computers, LCD-monitoren en andere randapparatuur is in 2001 op de Europese markt geïntroduceerd.
Legend QDI moederborden bieden toonaangevende technologieën op basis van eigen innovaties, zoals Pro-StepEasy, Pro-LogoEasy, Pro-UpdateEasy, SpeedEasy II, RecoveryEasy II, ManageEasy, BootEasy, Hardware Doctor en CPU Triple Protection.
Het hoofdkantoor van Legend QDI bevindt zich in Slough in het Verenigd Koninkrijk. Daarnaast beschikt Legend QDI over een krachtig Europees distributienetwerk met verkoopkantoren in Duitsland, Frankrijk, Spanje, Italië en Oostenrijk.
In de Benelux en Scandinavië wordt Legend QDI vertegenwoordigd door verkoopagenten. Voor de Benelux is dat Distronix (hoofdkantoor in Nederland). Het distributiecentrum van de onderneming bevindt zich in Nederland (Ridderkerk).
Legend QDI behaalde in het jaar 2000 zowel nationaal als internationaal de ISO9001-certificatie en de ISO14001-certificatie voor milieubeheer.


Voor redactionele informatie kunt u contact opnemen met Influx PR, Deventerstraat 81, 7322 JL Apeldoorn. Telefoon 055 - 366 3034. Email:
prinflux@cs.com.


Verstreken tijd: 23 jaar en 16 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl