www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 86 dagen geleden)

GAC Group of Companies treedt toe tot internationaal netwerk van Microsoft® Business Solutions-partners

Exclusieve Nederlandse vertegenwoordiging in Partner Power International netwerk

Barneveld, 24 april 2003 - GAC Group of Companies BV gaat deel uitmaken van het Partner Power International-netwerk. GAC wordt volwaardig lid en aandeelhouder van dit internationale netwerk van Microsoft Certified Business Solutions Partners. Door deze samenwerking kan GAC haar klanten ook op wereldwijd niveau optimaal ondersteunen bij implementaties, omdat klanten van GAC bij internationale projecten nu beschikken over één betrouwbare leverancier, één contract en één aanspreekpunt.

"Om het succes van het Partner Power International-netwerk voort te zetten, hebben we in alle belangrijke Europese landen een hoogwaardige partner nodig", zegt Poul Kjaer, CEO van Partner Power International A/S. "In Nederland is gekozen voor GAC. Door hun sterke marktpositie en goede reputatie is GAC de beste keus voor uitbreiding van ons netwerk."

Martien Jaspers, algemeen directeur van GAC: "Veel van onze klanten opereren internationaal. Doordat we nu deel uitmaken en aandeelhouder zijn van dit internationale netwerk, spelen we maximaal in op deze trend. We zijn nu vrijwel overal ter wereld vertegenwoordigd, waardoor we onze dienstverlening ook internationaal kunnen aanbieden."

Erik van Driel, Commercial Director bij Microsoft Business Solutions, vindt de deelname van GAC in Power Partner International van grote toegevoegde waarde voor Microsoft Business Solutions: "Het is van zeer groot belang in te spelen op internationale ontwikkelingen. GAC kan door haar toetreding tot Power Partner International zeer goed inspelen op de behoeften van internationale klanten."

GAC Group of Companies
GAC Group of Companies is een Microsoft Certified Business Solutions Partner. Sinds 1983 actief als strategische partner en dienstverlener op het gebied van integrale informatiesystemen (ERP, CRM, WMS, SCM) voor middelgrote bedrijven. Met ruim 20 jaar ervaring en zo'n 100 professionele medewerkers is GAC toonaangevend in geïntegreerde, branchespecifieke oplossingen. Deze zijn gebaseerd op vertrouwde Microsoft® Business Solutions-technologie en worden door de GAC-modules voor u op maat gemaakt. Deze modulair opgebouwde software vormt de basis voor strategisch en operationeel succes.

Partner Power International
Partner Power International (PPI) is een internationaal netwerk van ervaren Microsoft Certified Business Solutions Partners met het hoofdkantoor in Denemarken. Het netwerk is vertegenwoordigd in 15 landen, heeft wereldwijd 47 kantoren, meer dan 700 medewerkers, en levert Microsoft Business Solutions-oplossingen aan wereldwijd actieve ondernemingen. De missie van Partner Power International is het organiseren en managen van de deskundige medewerkers van haar partners om optimale ondersteuning te bieden aan de eindgebruikers van Microsoft Business Solutions. Voor meer informatie: www.partnerpower.biz

Voor meer informatie of digitaal fotomateriaal:

GAC Group of Companies bv
Brent Teijssen
Tel: 013-5146800
E-mail: b.teijssen@gac.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 86 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu