ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 81 dagen geleden)
Bedrijf:

Compuware UNIFACE bevordert integratie via Webservices-ondersteuning en biedt moderne Windows XP GUI aan

Amsterdam, 7 april 2003 -- Compuware Corporation (Nasdaq: CPWR) kondigt de beschikbaarheid aan van UNIFACE 8.3, een bedrijfsontwikkelingsomgeving om de grootste en meest complexe bedrijfstoepassingen te bouwen, te hernieuwen en te integreren. UNIFACE biedt een ongeziene technologische onafhankelijkheid en kan zowel in legacy omgevingen als in de meest geavanceerde omgevingen geïntegreerd worden. UNIFACE helpt bedrijven om hun belangrijkste toepassingen met succes te beheren door na te gaan of ze toekomstbestendig zijn, door hen te onderwerpen aan duurzaamheidtests.

UNIFACE 8.3 biedt meer mogelijkheden voor de integratie in bestaande toepassingen via Webservices-ondersteuning, een cruciaal aspect in de hedendaagse economische omgeving. De functionaliteit die ingebouwd is in UNIFACE kan nu beschikbaar worden gesteld als een Webservice, waardoor de integratie tussen UNIFACE, J2EE, .NET en bestaande toepassingen mogelijk wordt. Dit omvat toepassingen die ontwikkeld zijn met Compuware OptimalJ, een Model-Driven, Pattern-Based (MDPB) Java-ontwikkelingsomgeving. Aan de hand van de Webservices-ondersteuning blijft Compuware de openheid van UNIFACE vergroten. Bovendien is de CORBA-ondersteuning verbeterd in versie 8.3 met de bundeling van The Ace Orb (TAO), een Open Source ORB-product (Object Request Broker).

De bètaklanten van UNIFACE 8.3 zijn opgetogen over de nieuwe, verbeterde UNIFACE Windows XP GUI. Zowel de UNIFACE-ontwikkelingsomgeving als de geïmplementeerde UNIFACE-toepassingen hebben een volwaardige Windows XP "look & feel". Dit zorgt ervoor dat de gebruikersinterface van UNIFACE een modern voorkomen heeft onder Windows XP.

De opvallendste extra functies zijn twee nieuwe widgets -- een hyperlink widget en een grid widget -- en ondersteuning voor de Japanse versie van Dreamweaver. De nieuwe widgets voldoen aan de standaarden van Microsoft en resulteren in een beter prestatievermogen en productiviteitvoordelen, terwijl de Japanse UNIFACE-gebruikers op hun beurt opgetogen zullen zijn over de gelokaliseerde versie van Dreamweaver. 

"Compuware kan uitstekende referenties voorleggen op het vlak van zijn dienstverlening aan UNIFACE-klanten", aldus Philip Howard, Industry Analyst bij het Britse Bloor Research. "Ik zou aan Compuware echt een topscore toekennen voor het feit dat dit voortgezet wordt met UNIFACE 8.3. Het is immers duidelijk dat UNIFACE 8.3 ontwikkeld is om tegemoet te komen aan de behoeften van zijn klanten. Dit consumentgerichte beleid staat garant voor het aanhoudende succes van UNIFACE - terwijl sommige concurrenten al niet meer actief zijn op de markt."

Beschikbaarheid van UNIFACE 8.3
UNIFACE 8.3 is onmiddellijk beschikbaar in twee edities:

  1. Standaardeditie (SE): SE ondersteunt UNIFACE-ontwikkeling en -implementatie in gedistribueerde omgevingen.
  2. E-business-editie (EE): De EE-versie omvat de SE en webontwikkeling en -implementatie.

***

Over Compuware Corporation
Compuware is een internationale, beursgenoteerde softwareleverancier die zich toelegt op het leveren van oplossingen voor het bouwen, testen en beheren van grootschalige, bedrijfskritische systemen. Compuware biedt producten en professionele diensten voor het vereenvoudigen van de complexiteit, optimalisatie van de productiviteit, reduceren van risico's en verbeteren van de integrale performance. Voor onze klanten betekent dit een kostenbesparing op informatie technologie, verhoogde kwaliteit en de mogelijkheid tot het inspelen op de continu gevraagde en verplichte veranderingen op informatie systemen. Voor meer informatie over Compuware, bezoek: www.compuware.com of www.compuware.nl

Voor meer informatie, contact:

Compuware BV
Rolf Visser / Marketing Manager
Hoogoorddreef 5
1101 BA Amsterdam
rolf.visser@nl.compuware.com
Tel: 020 3118800
Mob: 06 25010100
Internet : www.compuware.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 81 dagen
Compuware B.V. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
Logo DXC Technology
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl