Attachmate Corporation, reeds 20 jaar actief op het terrein van producten en services voor de presentatie van bedrijfsgegevens en toepassingsintegratie, introduceert myEXTRA!TM Presentation Services 7.1, de complete oplossing voor hotstoegang, data- en presentatie integratie.
Met myEXTRA! Presentation Services hebben organisaties op eenvoudige wijze toegang tot alle bedrijfskritische applicaties, via een traditionele (Windows) desktop, een standaard browser of toegang op maat, met gecentraliseerd beheer en gecentraliseerde besturing. Dat geldt ook voor toegang tot legacy systemen. Daarnaast biedt myEXTRA! Presentation Services bedrijven de mogelijkheid om hun doelstellingen op lange termijn op het gebied van presentatie, data-integratie en het ontwikkelen van webdiensten te verwezenlijken.
Door de bundeling van verschillende toegangsmethoden en desktop presentatiemogelijkheden in een enkele, geïntegreerde oplossing die toepasbaar is in XML, J2EETM, of.NET omgevingen kan myEXTRA! Presentation Services uniek genoemd worden. Met dit nieuwe pakket kunnen bestaande bedrijfsmiddelen maximaal benut worden zodat hieruit direct rendement volgt.
myEXTRA! Presentation Services biedt onder meer toegang tot host-systemen voor IBM®-mainframes, AS/400®-, Tandem®- en UNIX®-/VMSTM -systemen. Gebruikers kunnen bedrijfsdata en -logica integreren, de ontwikkeling van nieuwe toepassingen versnellen, en de toegang zo nodig uitbreiden voor andere gebruikers.
Meer informatie over myEXTRA! Presentation Services 7.1 is te vinden op www.attachmate.com/ps71.
Attachmate
Attachmate levert wereldwijd software voor toegang tot en beheer van bedrijfsinformatie aan grote bedrijven en overheidsinstanties. Tachtig procent van de Fortune 500- en Global 2000-bedrijven maakt gebruik van Attachmate-producten om de toegang tot hun essentiële hotstoepassingen en databases te beheren. Al bijna twintig jaar lost Attachmate de host connectivity-behoeften op van meer dan 10 miljoen gebruikers over de hele wereld. Met 80 kantoren in 30 landen levert Attachmate’s wereldwijde infrastructuur producten, adviesdiensten, support en strategische samenwerkingsverbanden.
Voor meer informatie over Attachmate solutions, kunt u contact opnemen met Attachmate Sales Belgium, Ambiorixlaan 43 bus 001, 1780 Wemmel,
tel: +32 (0)2 4810750, fax: +32 (0)2 4810757, of kijk op www.attachmate.be
Voor meer informatie over Attachmate solutions, kunt u contact opnemen met Attachmate Sales Netherlands, Rivium 1e straat 111, 2909 LE Capelle aan den IJssel, tel: +31 (0)10 2667700, fax: +31 (0)10 4470111, of kijk op www.attachmate.nl
© 2002 Attachmate Corporation. All Rights Reserved. Attachmate is a registered trademark and myEXTRA! is a trademark of Attachmate Corporation. All other trademarks or registered trademarks are the property of their respective owners.
####
Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
EMGtech
Wim Kardux of Peter Ibes
Postbus 290
4600 AG BERGEN OP ZOOM
Nederland
Tel: +31 (0)164 317012
E-mail: wkardux@emg.nl of pibes@emg.nl
Dit persbericht kunt u downloaden van www.PressReleaseFinder.com
Of u kunt contact opnemen met Peter Ibes
pibes@emg.nl +31 164 317 012)
Bijlage: Kenmerken myEXTRA! Presentation Services 7.1
Bijlage
Kenmerken myEXTRA! Presentation Services 7.1
* Ondersteuning actuele technologische normen
myEXTRA! Enterprise ondersteunt de laatste normen op technologisch gebied en heeft het logo 'Designed for Windows XP' en 'Windows 2000 Certified' ontvangen. Als gecertificeerde Microsoft .NET Connected-oplossing gaat myEXTRA! Enterprise bovendien een stapje verder dan de traditionele toegang tot hosts en biedt het zakelijke desktops de mogelijkheid om te werken met op een host geïmplementeerde taken als XML, JavaBeansTM en webdiensten.
* Centraal beheer van bedrijfsemulatie
Met myEXTRA! Management and Control Services (MCS) kunnen organisaties emulatieclients en software-updates in het bedrijf centraal opslaan, configureren en inzetten, en kunnen beheerders desktopclients en andere componenten uit myExtra! beheren vanuit een enkele webgebaseerde console. De mogelijkheid om de verschillende clients (desktops, browsers, toegang op maat) centraal te beheren brengt een aanzienlijke vermindering van de totale beheerkosten met zich mee.
* Emulatie met behulp van een browser
De myEXTRA! Terminal Viewers bieden beveiligde browsertoegang tot een verscheidenheid aan legacy systemen en zijn verkrijgbaar als JavaTM -applets of ActiveX®-controls voor de client. Om de administratieve taken te verlichten kunnen de applets en/of controls voor de client direct vanaf de desktop geïnstalleerd worden. Daarnaast bestaat de mogelijkheid de applets en/of controls centraal te configureren en te downloaden vanuit de myEXTRA! MCS beheeromgeving.
* Emulatie op maat
Dankzij de uitgebreide grafische “drag-and-drop”-mogelijkheden van myExtra! kunnen ontwikkelaars een eenvoudige en directe conversie naar HTML uitvoeren, een volledig nieuwe toepassing opzetten en alle elementen van de gebruikersinterface aanpassen zonder ook maar een regel code op de host te hoeven wijzigen. Hierdoor kunnen organisaties hun processen in goede banen leiden en nieuwe, productievere manieren creëren om met bestaande, mogelijk verouderde, toepassingen te werken.
Uitgegeven op 29-01-03 1/3