www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 169 dagen geleden)
Bedrijf:

AMD en IBM gezamenlijk in chipontwikkeling

Antwerpen, 10 januari 2003 – AMD (NYSE: AMD) en IBM (NYSE: IBM) gaan samen chips ontwikkelen voor toekomstige high-performance producten. De nieuwe productieprocessen, ontwikkeld door beide bedrijven, zijn erop gericht de prestaties van de microprocessor te verhogen en het stroomverbruik te verlagen. Deze processen zijn gebaseerd op geavanceerde structuren en materialen waaronder high-speed sillicon-on-insulator (SOI) transistoren, koperen verbindingen en ‘low-k dielectric’ isolatie. Bij deze vorm van isolatie wordt een laag aangebracht tussen de miljoenen circuits op de chip om ervoor te zorgen dat de circuits elkaar niet negatief beïnvloeden (ook wel overspraak genoemd).
 
Binnen de overeenkomst werken AMD en IBM ook samen aan 65- en 45- nanometertechnologieën om deze op 300 millimeter wafers te implementeren.
 
“De productie van onze 90-nanometeroplossingen zal in het vierde kwartaal van 2003 van start gaan. Op dit moment richten wij ons op het ontwikkelproces voor de volgende generatie chips, gebaseerd op 65 nanometer en lager”, zegt Bill Siegle, Senior Vice President Technology Operations en Chief Scientist bij AMD. “Door samen te werken met een marktleider als IBM kunnen wij onze klanten nog betere prestaties en meer functionaliteit bieden waarbij we tegelijkertijd de snel stijgende ontwikkelkosten verminderen.”
 
Eerste 65-nanometerchips in 2005
AMD en IBM zullen de gezamenlijk ontwikkelde technologieën toepassen in hun eigen chipfabrieken en in samenwerking met een select aantal productiepartners. Naar verwachting verschijnen de eerste chips gebaseerd op 65 nanometer in 2005.
 
Bijan Davar, IBM Fellow en VP Technology and Emerging Products van IBM Microelectronics: “De markt vraagt om geavanceerde chips, materialen en technologieën. Onze samenwerking is erop gericht onze gezamenlijke technologieën snel te integreren in producten waardoor de time-to-market voor onze klanten wordt verkort.”

-------------------

Over IBM Microelectronics
IBM Microelectronics levert een belangrijke bijdrage aan de rol van IBM als vooraanstaande leverancier van informatietechnologie. IBM Microelectronics ontwikkelt, produceert en verkoopt hoogwaardige halfgeleiders, ASIC en verbindingstechnologieën. Voor meer informatie:
www.ibm.com/chips
 
Over AMD
AMD (NYSE: AMD) is wereldwijd leverancier van integrated circuits (Flash Memory), onder andere toepasbaar in mobiele telefoons, en leverancier van processoren voor desktop-pc’s, workstations, servers en notebooks. De producten worden gefabriceerd in Europa, de Verenigde Staten, Japan en Azië. AMD, opgericht in 1969, is een Fortune 500- en Standard & Poors 500-bedrijf. Het hoofdkantoor bevindt zich in Sunnyvale, Californië. Voor meer informatie:
www.amd.com.
 
Voor meer informatie:

AMD
Anne Salin
Telefoon: +33 (0)6 16 75 38 36
E-mail:
anne.salin@amd.com  
 
Whizpr
Winnie Silvertand
Telefoon: +31 (0)317 410 483
E-mail:
amd@whizpr.nl    


Verstreken tijd: 23 jaar en 169 dagen
AMD contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
Logo DXC Technology
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl