www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 143 dagen geleden)
Bedrijf:

Ubizen op 136e plaats in European Technology Fast 500 van Deloitte Touche Tohmatsu

Ubizen schrijft 429% omzetgroei toe aan krachtig businessmodel, wereldwijde dienstverlening en leidinggevende rol in Managed Security Services

Mijdrecht, 10 december 2002 - Ubizen staat op de 136e plaats in de Deloitte Technology Fast 500 voor 2002, de ranglijst van de 500 snelst groeiende technologiebedrijven in Europa. De samenstelling van de lijst is gebaseerd op de omzetgroei over drie jaar: van 1999 tot en met 2001. Ubizen realiseerde in deze periode een omzetgroei van 429%.

Volgens Stijn Bijnens, CEO van Ubizen, is de sterke omzetgroei van Ubizen over de laatste drie jaar gebaseerd op het krachtige businessmodel, de wereldwijde reikwijdte en de voortdurend sterke focus op verbetering en ontwikkeling. "De security-markt is nooit statisch of voorspelbaar. Bedrijven hebben de ene aanval nog niet verijdeld, of er verschijnen weer nieuwe bedreigingen die gebruikmaken van kwetsbaarheden of beveiligingslekken. Als vooraanstaand leverancier van Managed Security Services in Europa, gebruiken we al onze energie en middelen om beveiligingsproblemen van onze klanten voor te zijn of te verhelpen. Ons succes heeft vooral te maken met onze dynamische organisatie, waardoor we onze expertise voortdurend kunnen aanwenden voor de verdere ontwikkeling van onze oplossingen. Bovendien zijn we in staat onze klanten op een wereldwijde schaal te ondersteunen. De combinatie van deze dynamiek en ons krachtige businessmodel vormt de basis van het succes."

"De technologiebedrijven die deel uitmaken van deze ranglijst, vormen een wereldwijd platform van best practices. Ze bieden elkaar een wereldwijd forum waarin marktleiders hoogwaardige informatie kunnen uitwisselen", aldus Karel Bakkes, verantwoordelijk voor het European Technology Fast 500-programma.

Fast 500-criteria
De Fast 500-lijst wordt samengesteld uit drie bronnen: winnaars van de European Fast 50-programma's van Deloitte Touche Tohmatsu, direct genomineerden voor de Fast 500-lijst en een database met beursgenoteerde ondernemingen. Om in aanmerking te komen voor de ranglijst, moet een bedrijf eigen technologie ontwikkeld hebben waarmee een significant deel van de omzet wordt behaald, een technologische oplossing produceren of nauw betrokken zijn bij Research & Development. Daarnaast moet een bedrijf minimaal drie jaar actief zijn en in 1999 een minimale omzet van 50.000 euro behaald hebben. Alleen bedrijven met een hoofdkantoor in Europa of met een notering aan een Europese beurs komen voor een plaats in aanmerking.

Ubizen
Ubizen is een toonaangevende leverancier van Managed Security Solutions voor wereldwijd opererende organisaties. Bedrijven vertrouwen op Ubizen OnlineGuardian voor het 24x7x365 outsourcen van monitoring, ondersteuning en beheer van beveiligingscomponenten. Het Professional Services-team vult Ubizen OnlineGuardian aan door bedrijven te helpen bij het plannen en implementeren van kwetsbaarheidsanalyses, het beveiligingsbeleid en infrastructuren voor beveiliging. Met DMZ/Shield beschermt Ubizen webservers tegen aanvallen op applicatieniveau, zoals Nimda en Code Red. Ubizen is opgericht in 1995 en monitort meer dan 3.000 beveiligingscomponenten in 35 landen. Ubizen is aan de beurs genoteerd op Nasdaq Europe (UBIZ) en Euronext (UBI). Meer informatie is beschikbaar op
www.ubizen.com

Deloitte's TMT Industry Practice
Deloitte Touche Tohmatsu Technology, Media & Telecommunications Group
(TMT) beschikt over diepgaande marktkennis van technologie-, media- en telecommunicatiebedrijven, en heeft inzicht in de uitdagingen van deze bedrijven op het gebied van internet, software, computers, telecommunicatie en netwerken, halfgeleiders, alsook aanverwante markten als broadcasting en publishing. Deloitte's TMT Industry Practice omvat een wereldwijd netwerk van toegewijde professionals die overal ter wereld innovatieve oplossingen aan klanten kunnen bieden.

Voor meer informatie:
Ubizen
Rogier de Jonge
Telefoon: 0297 231 555
Fax: 0297 231 556
E-mail:
rogier.dejonge@ubizen.com 

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Richard Verbeek
Telefoon: 030 656 50 70
Fax: 030 656 54 73
E-mail:
ubizen@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 143 dagen
Ubizen contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu