ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (1 jaar en 164 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Bijna driekwart Nederlanders voelt zich belazerd door extra transactiekosten in het buitenland

Nederlander rekent op reisorganisatie om vooraf geïnformeerd te worden over de beste betaalmethoden en wisselkoersen

Amsterdam - Bijna driekwart (71%) van de Nederlanders voelt zich belazerd wanneer ze in het buitenland extra moeten betalen voor transacties in vreemde valuta, andere munteenheden dan de euro. Een op de drie (30%) vindt het moeilijk om met lokale valuta en wisselkoersen om te gaan wanneer ze op vakantie zijn in het buitenland. Dit blijkt uit onderzoek van Ebury, wereldwijde financiële dienstverlener en één van Europa’s toonaangevende fintechs, onder ruim 1.000 Nederlanders.

Goed voorbereid op reis
Voordat de Nederlander op reis gaat, verdiept een ruime meerderheid (71%) zich in de financiële status van hun bestemming en weet precies hoe de euro zich verhoudt tot de lokale munteenheid. Hier is ook een rol weggelegd voor reisorganisaties: meer dan de helft (56%) verwacht dat reisorganisaties hen vooraf informeren over de beste betaalmethoden en wisselkoersen.

Voorkeuren betaalmethoden in het buitenland
Betalen met de pinpas is voor driekwart van de Nederlanders (74%) verreweg de populairste betaalmethode, gevolgd door contant geld (53%). Opvallend is dat bijna een derde (29%) al voor vertrek uitzoekt hoe ze het meeste waar krijgen voor hun euro’s. Om zo goed mogelijk voorbereid te zijn, wisselt 29 procent van de respondenten op voorhand al geld om bij de bank in Nederland. Onder de 60-plussers is dit zelfs 43 procent. 14 procent wisselt het geld pas op plaats van bestemming en de helft betaalt alleen ter plekke met een pinpas of creditcard.

Naast de mogelijkheden van contant geld of betalen met een betaalkaart worden ook betalingen via een mobiele app, zoals Revolut of PayPal, steeds populairder. Een vijfde van de Nederlanders (20%) geeft dit aan als favoriete betaalmethode in het buitenland.

Paul Erdmann, Senior FX-dealer bij Ebury: “Het is voor reisorganisaties essentieel om deze trends in financiële voorkeuren serieus te nemen en hierin een faciliterende rol te spelen. De groeiende vraag naar gemak en financiële transparantie biedt een kans voor reisondernemingen om de klantbeleving te verbeteren. Zelf doen reisorganisaties natuurlijk zaken in verschillende valuta, bijvoorbeeld bij het inkopen van excursies of het huren van auto’s bij lokale bedrijven voor pakketreizen. Ook de reiziger blijkt meer behoefte te hebben aan informatie over betalingen in het buitenland. Door in te spelen op deze behoeften, kunnen zij hun klanten niet alleen een zorgeloze reiservaring bieden, maar ook waarde toevoegen aan hun diensten.”
Recent van Ebury Nederland  
Ebury lanceert ‘Ebury Connect’ voor geïntegreerd internationaal betalingsverkeer

Verstreken tijd: 1 jaar en 164 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Ebury Nederlan.. contact  

+31 20 217 0810
www.ebury.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu