ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (2 jaar en 93 dagen geleden)
Bedrijf:

Elevation Group versterkt groei met Jasper Bolland als nieuwe directeur van The.NextGen in Nederland

Per 1 oktober start Jasper Bolland als directeur van The.NextGen, het toonaangevende detacheringslabel van Elevation Group. Met zijn jarenlange leiderschapservaring in IT-staffing brengt Bolland een frisse, inspirerende visie naar de organisatie.

Jasper Bolland begon zijn loopbaan als profvoetballer bij FC Utrecht, en maakte vervolgens de overstap naar recruitment. Hij vervulde managementfuncties bij Team Rockstars IT, WeKnowPeople, Profield en YoungCapital NEXT.

Marc Voskuilen: “Jasper is een leider die de ontwikkelingen in de markt goed begrijpt en moeiteloos de taal van de klant en IT'er spreekt. Ik ben ervan overtuigd dat hij de komende jaren een grote impact heeft op de verdere groei van The.NextGen.”

Jasper Bolland: “Ik kijk er enorm naar uit om te starten. Als directeur vind ik het belangrijk om met mijn poten in de klei te staan. Kennis overdragen en leading by example zijn vaste kernwaarden in mijn werk. Daarnaast zie ik toegevoegde waarde in het aanbrengen van verfijning en diepgang, zowel op menselijk als inhoudelijk vlak. Die balans is belangrijk voor duurzame groei van The.NextGen.”

Elevation Group heeft eerder dit jaar een heldere strategie ingezet, met daarin als eerste stap een nieuwe executive board. Met de start van Jasper Bolland als directeur van The.NextGen in Nederland verstevigt Elevation Group verdere groei.

Over The.NextGen
The.NextGen - een label van de Elevation Group met vestigingen in Amsterdam, Den Bosch en Düsseldorf - biedt senior IT-consultants uitdagende opdrachten bij de top 100 IT-bedrijven in Nederland en Duitsland. Als detacheringsspecialist zorgt The.NextGen voor een optimale match tussen ervaren IT-professionals en toonaangevende organisaties.
Recent van Elevation Group  
Elevation Group is Great Place To Work-Certified™! 

Verstreken tijd: 2 jaar en 93 dagen
Elevation Grou.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl