www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (4 jaar en 145 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Edelman

BT helpt klanten te versnellen naar een circulaire economie

De nieuw gelanceerde dienst, in samenwerking met Cisco, vermindert e-waste en ondersteunt een duurzamere wereld

BT heeft vandaag een nieuw programma aangekondigd om e-waste van zakelijke klanten te verminderen, onder mee om hun apparatuur aan het einde van de levensduur te recyclen en klanten te helpen hun doelstellingen voor een circulaire economie te behalen. Dit programma markeert de laatste stap in een reeks van toezeggingen van het BT Group Manifesto om tegen 2030 over te schakelen op circulaire producten, netwerken en activiteiten, en dit vervolgens tegen 2040 uit te breiden naar de hele toeleveringsketen.

Op dit moment transformeren organisaties over de hele wereld hun netwerk en IT-infrastructuur om de multi-cloud implementaties te ondersteunen. Hier sluit het nieuwe e-waste-programma goed op aan. Als onderdeel van deze transformatie zullen duurzaamheidsspecialisten van BT samenwerken met klanten om de rol van duurzaamheid in de digitale wereld beter te begrijpen en in kaart te brengen.

Vervangen of onbruikbare elektronische apparatuur uit het netwerk van een klant zal worden teruggestuurd naar Cisco om op verantwoorde wijze te worden hergebruikt of gerecycled via Cisco’s terugname- en hergebruikprogramma. Tot wel 99,9 procent van wat wordt teruggestuurd zal worden hergebruikt of gerecycled.

BT heeft duurzaamheidsspecialisten aangesteld die door Cisco zijn gecertificeerd in het VK, de VS, Italië, Ierland, Zwitserland en Singapore om het proces te beheren. Tegen eind 2022 zullen nog meer landen worden toegevoegd aan het programma.

Het programma vormt een aanvulling op BT's bestaande terugname- en hergebruikdiensten voor smartphones en biedt een eenvoudige manier om de toestellen te upgraden, veilig weg te gooien en te recyclen met behulp van één complete oplossing die alles afhandelt.

Volgens het World Economic Forum (WEF) werd in 2021 57,4 miljoen ton e-waste gegenereerd, waarvan slechts 20% werd gerecycled. Als hier niets aan wordt gedaan, kan dit oplopen tot 120 miljoen ton per jaar. Het WEF meldde ook dat 70 procent van het gevaarlijke afval dat op stortplaatsen terechtkomt, afkomstig is van e-waste.e-waste

"E-waste is een groeiend probleem en volgens WEF nu de snelst groeiende afvalstroom ter wereld. Onze klanten en partners hebben zich toegelegd op het rapporteren en verbeteren van hun inspanningen op dit kritieke gebied", aldus Hriday Ravindranath, chief product & digital officer bij BT's Global unit. "Het creëren van een meer duurzame, circulaire economie, waarbij we prioriteit geven aan dematerialisatie en het voorkomen dat apparatuur wordt gestort, is van vitaal belang. Het bouwt voort op ons leiderschap op het gebied van duurzaamheid en zal bijdragen aan de verwezenlijking van onze BT Group Manifesto toezeggingen en ambitie."

Over BT
BT Group is de toonaangevende leverancier van vaste en mobiele telecommunicatie in het VK en gerelateerde veilige digitale producten, oplossingen en diensten. We bieden ook beheerde telecommunicatie-, beveiligings- en netwerk- en IT-infrastructuurdiensten aan klanten in 180 landen.

BT Group bestaat uit vier klantgerichte eenheden: Consumer levert aan particulieren en gezinnen in het Verenigd Koninkrijk; Enterprise en Global zijn respectievelijk onze Britse en internationale bedrijfsgerichte eenheden; Openreach is een onafhankelijk bestuurde dochteronderneming in volledige eigendom, die vaste toegangsinfrastructuurdiensten op wholesaleniveau levert aan haar klanten - meer dan 650 communicatieproviders in het Verenigd Koninkrijk.

Voor het jaar eindigend op 31 maart 2022 bedroeg de gerapporteerde omzet van BT Group £20.850m met een gerapporteerde winst voor belastingen van £1.963m.

British Telecommunications plc is een volledige dochteronderneming van BT Group plc en omvat vrijwel alle activiteiten en activa van de BT Group. BT Group plc is genoteerd aan de London Stock Exchange.

Voor meer informatie

BT
Boris Kaapke, Public Relations
Tel. +49 89 2600 8295
E-mail: boris.kaapke@bt.com

Edelman
Lars Visser, Senior Account Executive
Tel. +31(0)20 3010980
E-mail: lars.visser@edelman.com

Verstreken tijd: 4 jaar en 145 dagen
BT contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu