www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (24 jaar en 116 dagen geleden)
Bedrijf:

Microsoft en Siebel Systems kondigen Strategische Alliantie aan

Amsterdam - 21 oktober 2002 - Microsoft Corp. en Siebel Systems Inc. hebben vandaag bekend gemaakt dat zij een meerjarige wereldwijde strategische alliantie aangaan die de weg vrijmaakt voor bedrijfsbrede IT-oplossingen waarbij Web services optimaal worden benut.

Door de ongekende functionaliteit van Siebel eBusiness Applications en de vergevorderde capaciteiten van Microsoft .NET, kunnen organisaties snel op veranderingen reageren en kunnen zij meer profijt hebben van hun technologie-investeringen. Deze alliantie is een sterke uitbreiding van de langlopende relatie tussen de twee bedrijven, met wiens hulp nu al honderden van de grootste organisaties in de wereld hun customer relationships beheren.

De alliantie houdt het volgende in:
 · Siebel Systems' enterprise verkoop, marketing en service-applicaties zullen volledig geoptimaliseerd worden voor Microsoft .NET;
 · Geïntegreerde plannen voor productontwikkeling zullen zorgen voor compatibele en samenhangende product releases;
 · De engineering teams van Siebel Systems and Microsoft gaan samenwerken in gezamenlijke ontwikkelingslaboratoria in Redmond en San Mateo. Zij voeren een volledige benchmarktest, pre-optimalisatie en cross-certificatie van Siebel applicaties en Microsoft platform software uit om de prestaties, schaalbaarheid, betrouwbaarheid en veiligheid te maximaliseren;
 · Siebel Systems zal Visual Studio® .NET gebruiken als haar primaire toolset voor softwareontwikkeling;
 · Voor het eerst voorzien de twee bedrijven gezamenlijke klanten van één aanspreekpunt voor verkoop, marketing en klantenservice.

De vergaande go-to-market strategie van beide bedrijven wordt mogelijk gemaakt door een gezamenlijke marketing investering van miljoenen dollars.

Over Siebel Systems
Siebel Systems Inc. (NASDAQ: SEBL) is de toonaangevende aanbieder van eBusiness-applicatiesoftware. Siebel Systems biedt een geïntegreerde reeks van eBusiness-applicaties die verkoop, marketing en customer service mogelijk maakt via alle kanalen, zoals het web, call centers, directe verkoop, en indirecte afzetkanalen (zoals winkels en dealernetwerken). Siebel Systems beschikt wereldwijd over kantoren in meer dan 28 landen. Meer informatie is te vinden op
www.siebel.com.

Over Microsoft
Microsoft (NASDAQ: MSFT) is opgericht in 1975 en is marktleider op het gebied van software, diensten en Internet-technologie voor privé- en zakelijk computergebruik. Het bedrijf levert een brede reeks aan diensten en producten. Deze zijn ontwikkeld om mensen en organisaties nu en in de toekomst meer mogelijkheden te bieden voor toegang tot de informatie die zij nodig hebben, ongeacht op welke plaats, op welk moment en met welk apparaat.

Meer informatie
Sandra Wasseur
Marketing Director Northern-Europe
Siebel Systems
Telefoon: 020-5401000

Microsoft, Visual Studio, Windows en BizTalk zijn geregisterde merknaam of merknamen van Microsoft Corp. in de Verenigde Staten van Amerika en/of andere landen.

Siebel is een merknaam van Siebel Systems Inc. en is geregistreerd in een aantal landen. Alle andere genoemde product- en bedrijfsnamen zijn het eigendom van hun geregistreerde eigenaren en worden uitsluitend voor identificatiedoeleinden genoemd. Met uitzondering van de hier genoemde historische informatie, bevat dit persbericht op de toekomst gerichte uitspraken die risico s en onzekerheden met zich meebrengen. Het succes van de overeenkomsten en producten die hier beschreven zijn, evenals de toekomstige operationele resultaten van Siebel Systems Inc. kunnen afwijken van de resultaten die in de toekomstgerichte uitspraken zijn besproken of voorspeld als gevolg van een reeks van factoren waaronder maar zich niet beperkend tot risico s die gerelateerd zijn aan nieuwe versies en nieuwe producten, de beschikbaarheid van producten en diensten van Siebel Systems, de implementatie van producten en diensten, het bestaan van fouten of defecten in producten, snelle technologische veranderingen, afhankelijkheid van Internet, een significante toename van huidige en verwachte nieuwe concurrentie en de noodzaak om de distributie van producten en diensten uit te breiden. Meer informatie over mogelijke factoren die de financiële resultaten van Siebel Systems Inc. kunnen beïnvloeden, zijn opgenomen in het jaarverslag van Siebel Systems (Form 10-K), kwartaalrapportages (Form 10-Q) en andere gedeponeerde informatie bij de Securities and Exchange Commission die beschikbaar zijn op www.sec.gov. Siebel Systems neemt niet de verplichting op zich de informatie in dit persbericht te actualiseren.


Verstreken tijd: 24 jaar en 116 dagen
Siebel Systems contact  

0800 0233025
www.siebel.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl