Econocom Group, één van de grootste, onafhankelijke aanbieders van diensten op het gebied van ICT Leasing in Europa, heeft op 1 oktober 2002 met Comdisco Global Holding Company INC een overeenkomst gesloten met betrekking tot de aankoop van 100% van de aandelen van Comdisco Frankrijk. De overname moet nog goedgekeurd worden door de bevoegde mededingingsautoriteiten.
Comdisco Frankrijk is actief op het gebied van ICT Lease. Het bedrijf heeft het afgelopen boekjaar, dat op 30 september 2002 afgesloten werd, een omzet gerealiseerd van 120 miljoen Euro bij een klantenbestand van ruim 400 bedrijven in Frankrijk en Europa. Er werken 70 medewerkers bij Comdisco Frankrijk.
De overname stelt de Econocom Group in staat haar ICT Lease activiteiten in Frankrijk flink te versterken.
Econocom Groep verwacht in 2002 een omzet van 1 miljard Euro te realiseren bij tweeduizend klanten in Europa en de Verenigde Staten. Bij Econocom Group zijn wereldwijd ruim tweeduizend medewerkers werkzaam.
Econocom Nederland BV
Kokermolen 11
3994 DG Houten
Telefoon: 030-6358333
Fax: 030-6358300
E-mail info.nl@econocom.nl
www.econocom.nl
Nederlands perscontact
Wisse Kommunikatie
Theo Snijders, 026-4431523
Over Econocom Group
Econocom Group is één van de grootste, onafhankelijke leveranciers van diensten op het gebied van IT-asset management in Europa. Econocom werd in 1974 in Frankrijk opgericht en is uitgegroeid tot een onderneming met vestigingen in Nederland, België, Frankrijk, Duitsland, Italië, Luxemburg, Spanje, Zwitserland, Engeland en de Verenigde Staten. Econocom is genoteerd aan de beurs van Brussel en sinds 2000 ook genoteerd aan de Parijse beurs. Met meer dan 2000 medewerkers biedt Econocom diensten op het gebied van ICT-infrastructuur: Financial Services (ICT Lease), Products & Solutions en Network Services. Econocom Nederland in Houten, dat werk biedt aan 150 mensen, is actief op het gebied van Financial Services en Network Services.