www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:

UNREAL

Logo UNREAL
Unreal is opgericht in januari 2001 door Rogier Samuels en Carola Brockhoff. Het bedrijf specialiseert zich in het maken van special make-up effects en ‘movie props’ (rekwisieten) die niet van echt te onderscheiden zijn. Van extreem natuurgetrouwe lichaamsdelen tot complete transformaties; van een bestuurbare dolfijn tot een leger Orcs voor de “ The Lord of The Rings” films, Unreal maakt het. Het bedrijf werkt vooral voor film-, televisie- en theaterprodukties, maar ook voor fotoshoots, videoclips, pretparken en musea.

Rogier begon zijn carrière in 1994 en is gespecializeerd zich in design en problem solving. Carola volgde in 1998 met als specialiteit in art finishing en styling.

Na aan een groot aantal Nederlandse films, televisie- en theaterprodukties te hebben gewerkt, werd het duo in 1999 uitgenodigd om in Nieuw Zeeland aan Peter Jackson’s The Lord of the Rings Trilogie te werken.

Door de brede ervaring - opgedaan in zowel binnen- als buitenland - is UNREAL de meest complete special make-up effects studio van Nederland. De uitgebreide know-how op het gebied van (driedemensionale) make-up, bijzondere materialen, anotomie, technische constructies en onmogelijke projecten, geeft UNREAL het vermogen topkwaliteit te leveren en tegelijkertijd oplossingsgericht en creatief mee te denken met haar klanten - van concept tot uitvoering.
Contact  
Website : 
E-mail : info@unreal.eu
Telefoon : +31 (0) 20 67 27 050
Locatie  
Geplaatste persberichten  
2 feb 2011 Amsterdam – December ’10: UNREAL verlegt haar grenzen
Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu