www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (6 jaar en 75 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

FinancialForce breidt met nieuw kantoor verder uit in Europa om groeiende EMEA-klantbasis te bedienen

Nieuwe Regional VP for Continental Europe, Alon van Wezel, zal het kantoor in Nederland leiden

Utrecht, 30 september 2020 – FinancialForce, aanbieder van de enige moderne ERP-suite en het nummer één bedrijf op het gebied van professional services automation (PSA), krijgt een nieuwe Europees hoofdkantoor in Utrecht. De Europese klantbasis van FinancialForce blijft groeien, en de organisatie heeft als doel zijn klantbasis binnen Europa nog verder uit te breiden. Met Europese aanwezigheid en lokaal talent focust het bedrijf op een betere bediening van deze klanten.

Alon van Wezel, Regional Vice President for Continental Europa, zal het nieuwe kantoor leiden. Van Wezel wordt verantwoordelijk voor de samenstelling van een nieuw team met verschillende disciplines. Daarnaast zal hij de groeiende aanwezigheid van FinancialForce in Europa in goede banen leiden. Van Wezel stapt over naar FinancialForce van Oracle, waar hij de rollen Senior Director, Europe ERP Solution Consulting en Senior Sales Director vervulde. In zijn 25-jarige loopbaan is hij ook werkzaam geweest bij Salesforce en PeopleSoft.

Van Wezel: “Ik verheug me erop aan de slag te gaan bij FinancialForce nu het bedrijf zich verder uitbreidt. Ik zet me graag in om de verdere groei in Europa te begeleiden en een nieuw team samen te stellen met de beste talenten uit de regio. Veel bedrijven hebben tijdens de pandemie hun uitbreidingsplannen on hold gezet, maar FinancialForce ziet de vraag nog steeds groeien. Ons vermogen om met behulp van het Salesforce-platform de front- en back-office te verbinden voor 360 graden inzicht in het bedrijf, is nog nooit zo belangrijk geweest. Nu is het moment om een grotere aanwezigheid te creëren in Europa, om zo de klanten hier van nog meer waarde te voorzien.”

“De Europese klantbasis van FinancialForce blijft groeien”, aldus Stewart Monk, VP en General Manager EMEA bij FinancialForce. “We willen voortbouwen op dat succes, klanten voorzien van betere ondersteuning, en meer bedrijven bereiken met een lokale aanwezigheid, inclusief lokaal talent dat kennis heeft van de marktbehoeften. Dit is dan ook meer dan alleen een kantooropening en benoeming van een VP; Alon’s ervaring in het samenstellen van en leidinggeven aan topteams voor een aantal van de grootste techbedrijven van de wereld maakt hem tot de perfecte leider voor onze ambitieuze doelen.”



Over FinancialForce
FinancialForce voorziet in klantgerichte bedrijfsapplicaties op het toonaangevende cloudplatform van Salesforce. Het bedrijf versnelt de groei van bedrijven met de enige moderne ERP-suite en is de nummer één in professional services automation (PSA). Zo maakt het realtime inzichten en intelligente besluitvorming mogelijk. Met SalesForce en FinancialForce helpen bedrijven hun klanten floreren. FinancialForce is opgericht in 2009, en heeft zijn hoofdkantoor in San Francisco. Het bedrijf wordt gefinancierd door Advent International, Salesforce Ventures en Technology Crossover Ventures. Meer informatie is te vinden op www.financialforce.com.

Verstreken tijd: 6 jaar en 75 dagen
FinancialForce contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR