www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (6 jaar en 59 dagen geleden)
Bedrijf:

SecureMe2 en Bavak sluiten partnership voor grote cybersecurityprojecten

Gericht op het bedrijfsleven, overheidsorganisaties en vitale infrastructuur

Ridderkerk, 15 september 2020 – SecureMe2, ontwikkelaar en leverancier van het beveiligingsplatform en next generation intrusion detection system SAM Cyber Alarm, is een partnership aangegaan met de Nederlandse beveiligingsspecialist Bavak Security Group. Beide bedrijven zullen samen bij klanten cybersecurityprojecten realiseren. Voor SecureMe2 is Bavak de perfecte partij om samen de markt voor grotere organisaties te gaan bedienen, met name overheids- en defensieorganisaties. Niet alleen in Nederland, maar ook internationaal.

De in Noordwijk gevestigde Bavak Security Group is toonaangevend fabrikant en leverancier van elektronische-, cyber-, en fysieke beveiligingsoplossingen voor de vitale infrastructuur. Bavak Security Group is een Nederlands technologiebedrijf met meer dan 40 jaar ervaring, is wereldwijd actief en heeft vestigingen in Nederland en de Verenigde Staten. Zo beveiligt Bavak de luchthavens en de militaire vliegbases in Afghanistan en Mali. Ook levert het bedrijf beveiligingsoplossingen voor Amerikaanse ambassades wereldwijd als ook fysieke en elektronische maatregelen voor vitale infrastructuur in Nederland.

Jasper Weijman, directeur van Bavak: “We hebben een sterke basis als het gaat om fysieke en elektronische beveiliging. Geautomatiseerde systemen worden in onze branche steeds belangrijker, vandaar dat we willen uitbreiden op het gebied van cyberbeveiliging. Onze kracht ligt in het realiseren van veiligheid met een integrale aanpak op zowel het organisatorische, bouwkundige als elektronische vlak. Hier past het portfolio van SecureMe2 perfect in.”

Alexander Zwiep, directeur van SecureMe2: “We zien dat steeds meer enterprises belangstelling hebben in ons cyberalarm. Een ervaren partner in deze markt is voor ons dan ook zeer welkom. Onze strategische doelen sluiten dusdanig goed op elkaar aan dat we partners zijn geworden. We kijken uit naar grote - internationale - projecten die we samen kunnen doen en waar we elkaar kunnen aanvullen.”

Over SecureMe2
SecureMe2 levert het toegankelijke, innovatieve en betaalbare beveiligingsplatform SAM Cyber Alarm, dat netwerkverkeer scant en analyseert om direct afwijkende en potentieel gevaarlijke issues te detecteren en te rapporteren. SAM Cyber Alarm is een next generation intrusion detection system (IDS) dat leverbaar is in verschillende versies, waarmee elke organisatie, van zzp’er tot en met enterprise, securitymaatregelen kan nemen. Voor meer informatie: https://www.secureme2.eu.

Over Bavak
Bavak Security Group is dé toonaangevende fabrikant en leverancier van elektronische-, cyber-, en fysieke beveiligingsoplossingen voor de vitale infrastructuur. Samen met onze klanten creëren onze beveiligingsexperts de meest geschikte beveiligingsoplossingen voor de uitdagingen van vandaag. Bavak Security Group is een Nederlands technologiebedrijf met meer dan 40 jaar ervaring. Bavak is wereldwijd actief en heeft vestigingen in Nederland en de Verenigde Staten. Voor meer informatie: https://www.bavak.com

Contactpersoon voor de pers:
MCS PR
Carroll Florentinus
T: 023-5628208
E: info@mcspr.nl

Verstreken tijd: 6 jaar en 59 dagen
SecureMe2 contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl