www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (24 jaar en 48 dagen geleden)
Bedrijf:

Nederland~ICT: Kabinet moet keuze maken voor ICT

Nederland~ICT, de federatie van ICT-brancheverenigingen, ziet in de vandaag gepresenteerde Miljoenennota geen duidelijke keuze voor het ICT-beleid van het nieuwe Kabinet. Nederland moet tot de wereldtop van kenniseconomieën gaan behoren. Die ambitie is door het nieuwe kabinet onvoldoende duidelijk uitgesproken. Het is essentieel dat het nieuwe kabinet zich expliciet uitspreekt voor de toekomst.

De afgelopen jaren is door de overheid een basisfundament gelegd voor de nieuwe kenniseconomie. In de zogenoemde "De Digitale Delta" heeft het vorige kabinet zich zowel nationaal als internationaal (e-Europe) hard gemaakt voor de versterking van Nederland als kennisland.

Het is nu noodzaak dat het nieuwe kabinet zich expliciet uitspreekt voor een sterk ICT-beleid. Voor elk departement is een duidelijk beleid nodig, waarbij ICT een middel is om efficiënter en effectiever te werken en maatschappelijke problemen op te lossen. De concurrentiepositie van Nederland staat op het spel. In de zorg, het onderwijs, de openbare veiligheid, mobiliteit en het openbaar bestuur kan de efficiency verbeterd worden door slimme ICT-toepassingen. Op dit moment wordt reeds gewerkt aan het verminderen van de administratieve lasten voor bedrijven, door effectieve inzet van ICT. De arbeidsproductiviteit kan omhoog door middel van technologie: meer werk kan met minder mensen worden gedaan.

In de miljoenennota wordt het belang van ICT onderstreept, maar het is de vraag of met de huidige middelen die ambities kunnen worden waargemaakt. Daar waar het kabinet lijkt te kiezen voor harde infrastructuur is ons land meer gebaat bij het uitbreiden van een veilige, betrouwbare en breedbandige ICT-infrastructuur. Experimenten op dit terrein (waaronder Gigaport2) zijn noodzakelijk, evenals het versnellen van de digitale dienstverlening van de overheid zelf (e-Government).

Juist nu de economische ontwikkeling tegenzit, pleit Nederland~ICT voor duidelijke politieke keuzes.

Nederland~ICT roept het kabinet, en in het bijzonder de Minister van Economische Zaken op de eerder ingezette lijnen ten aanzien van ICT-toepassingen krachtig door te zetten en ook in daad te kiezen voor een kenniseconomie.

Nederland~ICT is de federatie van de ICT-branche-organisaties FENIT, ICT Telecom, VIFKANTEC, ICT Milieu en Werkgeversvereniging ICT. Nederland~ICT heeft als belangrijke taak het stimuleren van de rol van ICT in de Nederlandse economie en samenleving.

Recent van NLdigital  
NLdigital: Volt meest digitaal, CDA verrassende binnenkomer kopgroep

NLdigital introduceert vernieuwde branchevoorwaarden: de NLdigital Voorwaarden 2025

Onderzoek Ipsos I&O: meeste kiezers zien sterke digitale economie als sleutel tot toekomst Nederland

Verstreken tijd: 24 jaar en 48 dagen
NLdigital contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR