www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 113 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Veiling Zaltbommel en Axians vernieuwen applicatielandschap met OutSystems-platform

Utrecht – Groente- en fruitveiling Veiling Zaltbommel heeft samen met IT-dienstverlener Axians het applicatielandschap van Veiling Zaltbommel vernieuwd. Daarbij is gebruik gemaakt van het low-code-ontwikkelplatform van OutSystems. Het verouderde ERP-systeem is vervangen en daarbovenop is Axians’ I-Fresh geïnstalleerd, specifieke software voor de AGF-branche. Middels vier OutSystems-applicaties wordt de juiste data ontsloten uit het ERP-pakket. Dit biedt klanten en leveranciers van Veiling Zaltbommel real-time inzicht in relevante data omtrent financiën, kwaliteit van goederen en keuringen.

Betere data leidt tot betere bedrijfsvoering
Onderdeel van de nieuwe applicaties is onder andere een nieuw portaal voor telers en kopers, met mogelijkheden voor teeltregistratie inclusief aanvoer-, gewasbeschermingsmiddelen- en bemestingsregistratie. Ook zijn alle documenten en certificeringen digitaal beschikbaar. Het systeem biedt waardevolle informatie, dat kan leiden tot meer opbrengst voor telers en optimale prijzen voor de kopers. Kwaliteitscontrolemedewerkers beschikken met een eigen geïntegreerde keurapplicatie over alle informatie met betrekking tot de geleverde producten en de uit te voeren kwaliteitsmetingen.

Rens Muskens, projectmanager bij Veiling Zaltbommel: “Dit project is mede door de inzet van het OutSystems-platform binnen de deadline afgerond. Het voordeel van low-code is de snelle en visuele applicatieontwikkeling, wat ons toestaat snel te optimaliseren en nieuwe features te implementeren. De applicaties ontsluiten relevante data uit het ERP-systeem en bieden alle betrokken partijen nu eenvoudig toegang. Op basis hiervan zijn telers in staat hun kwaliteit te verbeteren en daarmee prestaties en opbrengst te optimaliseren. Kopers profiteren van een optimale prijs en hebben volledig inzicht in de kwaliteit van de producten.”

Paul Poos, solution designer bij Axians: “Onze business unit is gespecialiseerd in de AGF-branche en de implementatie van ERP-oplossingen. Onze I-Fresh-software biedt alle functionaliteiten om AGF-organisaties goed te laten werken. Applicatieontwikkeling met het OutSystems-platform biedt de mogelijkheid om maatwerkoplossingen te ontwikkelen die naadloos aansluiten op de wensen van de klant. Dat valt in het geval van Veiling Zaltbommel direct te vertalen naar betere data die tot meer winstgevendheid en een betere bedrijfsvoering leidt.”
Recent van OutSystems  
Agentic AI is mainstream in organisaties, maar 94% heeft zorgen over gebrek aan regie, blijkt uit OutSystems-onderzoek 

OutSystems introduceert Agentic Systems Engineering voor beheersbare en open enterprise AI

OutSystems erkent toonaangevende innovaties in AI en softwareontwikkeling tijdens de ONE Conference 2025

Verstreken tijd: 6 jaar en 113 dagen
OutSystems contact  

+31(0)346 583 000
www.outsystems.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR