ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (6 jaar en 88 dagen geleden)
Bedrijf:

Hyundai en BTS vieren lancering nieuw submerk IONIQ met nummer ‘IONIQ: I’m On It’

  • Hyundai en K-pop-groep BTS werken voor het eerst samen aan muziek
  • Met nummer ‘IONIQ: I’m On It’ wil Hyundai de positieve ervaring van elektrisch rijden versterken
  • Online-evenement voor K-pop-fans op Hyundai’s socialmediakanalen: kans op limited edition MP3-speler in vorm van cassettebandje
  • Onder nieuw submerk IONIQ introduceert Hyundai de komende vier jaar drie nieuwe batterij-elektrische modellen
4 september 2020 – Hyundai en de wereldberoemde K-pop-groep BTS brengen samen een nummer uit: ‘IONIQ: I’m On It’. Het is een volgende stap in de introductiecampagne van Hyundai's nieuwe submerk voor elektrisch aangedreven modellen: IONIQ. Check de videoclip hier.

Met het nummer ‘IONIQ: I’m On It’ wil Hyundai de positieve ervaring van elektrisch rijden versterken. De songtekst van het nummer – gezongen en gerapt door BTS-bandleden RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V en Jung Kook – drukt gevoelens van ontdekking, nieuwsgierigheid, hoop, creativiteit en inspiratie voor de toekomst uit, die vervolgens bevestigd worden met de tekst ‘IONIQ takes me there’ in het refrein. In de videoclip is een glansrol weggelegd voor Hyundai’s nieuwste elektrische concept car Prophecy, die afgelopen maart onthuld werd.

Toewijding aan schone mobiliteit
Hyundai’s nieuwe submerk IONIQ voor elektrisch aangedreven modellen versterkt de toewijding van het merk aan schone mobiliteit. De nieuwe modellen van IONIQ staan voor een ‘geïndividualiseerde geëlektrificeerde ervaring’, aangepast aan de diverse levensstijlbehoeften van klanten en geheel in lijn met Hyundai’s toekomstvisie Progress for Humanity.

Onder de merknaam IONIQ introduceert Hyundai de komende vier jaar drie nieuwe batterij-elektrische modellen: de middelgrote CUV IONIQ 5, de sedan IONIQ 6 en de grote SUV IONIQ 7. Daarna zullen nog meer innovatieve modellen volgen.

Antwoord op milieuproblemen
Wonhong Cho, Executive Vice President en Global Chief Marketing Officer bij Hyundai Motor Company, zegt: ‘De positieve energie die volgt uit de samenwerking met BTS gaat veel verder dan alleen het adverteren van een nieuwe auto. Het nieuwe submerk IONIQ is hét antwoord van Hyundai op de milieuproblemen waar millennials en Generatie Z zich zorgen over maken. De positieve ervaring met elektrisch rijden die het submerk IONIQ met zich mee zal brengen, willen we via de muziek overbrengen op de vele fans en de klanten over de hele wereld.’

Online-evenement voor fans
K-pop-fans die de komst van het submerk IONIQ verder willen vieren met BTS, kunnen deelnemen aan een online-evenement waarbij ze kans maken op een limited edition MP3-speler in de vorm van een cassettebandje. Op de MP3-speler staan het muzieknummer ‘IONIQ: I’m On It’ én unieke persoonlijke berichten van elk lid van de band BTS.

Songtekst ‘IONIQ: I’m On It’:


Het muzieknummer is gratis te downloaden via de website van Hyundai Worldwide.
De videoclip is te bekijken via het officiële YouTube-kanaal van Hyundai Worldwide.

-Einde-

Over Hyundai
Hyundai Motor Company (opgericht in 1967) is een van de succesvolste automerken van dit moment. Anno 2020 is Hyundai de op vier na grootste autoproducent ter wereld. Hyundai beschikt wereldwijd over acht moderne autofabrieken en zeven Design & Technical Centres. In totaal zijn bijna 110.000 mensen bij Hyundai Motor Company werkzaam. Hyundai is ook een van de meest innovatieve autofabrikanten ter wereld. Het merk streeft naar een leidende rol op het gebied van elektrische mobiliteit met batterij-elektrische en waterstof-elektrische voertuigen en geëlektrificeerde hybride-modellen. In Nederland behoort Hyundai bij de succesvolste en bestverkopende autoproducenten. Hyundai Motor Netherlands deelt het succes met de Hyundai-dealerbedrijven in Nederland. Hyundai is Partner van de FIFA, de KNVB en het Van Gogh Museum. De fabrikant is regerend wereldkampioen in zowel het spectaculaire World Rally Championship (WRC) als in de toerwagenraceklasse WTCR.

Kijk voor meer informatie op: www.hyundai.nl en www.hyundaipers.nl

Contact:
Hyundai Motor Nederland
T +31 252 240 340
secretariaat@hyundai-motor.nl

Verstreken tijd: 6 jaar en 88 dagen
Hyundai contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl