www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (6 jaar en 39 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

In de serie interviews met de beste ‘Digital Transformers’ in de markt, belichten we deze keer winkelketen Shoeby.

Winkels die voor de pandemie hun digitale landschap volledig ingericht hadden, lopen nu ver voor op hun concurrenten. Lees hoe een dergelijke transformatie er bij Nederlands trots Shoeby uitziet.

Om relevant te blijven en de concurrentie met andere retailers aan te gaan, besloot Shoeby tijdig een omnichannel ervaring te creëren voor hun klanten. Naast de honderden winkels, investeerden ze in hun digitale landschap, online shop, app, marktplaats en in data. Ze bundelden de krachten binnen de Retail, onder de naam AIR; Artificial Intelligence for Retail. Hier worden klanten zowel digitaal, als fysiek samengebracht en klaargestoomd voor een toekomstige shopervaring. Maar nog belangrijker... klaargestoomd voor het nú!

In dit interview vertelt Mitch van Deursen – CEO en oprichter van Shoeby, over hun uitdagende reis om de Store of the Future te worden.

Lees het volledige interview:
https://articles.xebia.com/digital-transformation-at-shoeby

Uit onderzoek blijkt keer op keer dat er een grote delta zit tussen wat digitalisering, kunstmatige intelligentie en robotisering zou kunnen opleveren en wat het daadwerkelijk oplevert. Xebia ging op zoek naar de uitzondering op de regel en vond ‘digital transformers’ die het gelukt is het verschil te maken. In een serie interviews delen deze transformers hun digitale journey; de uitdagingen, tegenslagen en successen. Deze interview reeks is bedoeld om bedrijven te inspireren, best practises de delen en de praktische kant van het realiseren van dergelijke transformaties te belichten.

XEBIA
Steeds meer bedrijven kiezen voor Xebia als het gaat om digitale transformatie. Hiermee laat het, van origine Nederlandse IT-services bedrijf, steeds vaker de grotere consultancybureaus achter zich. De frisse, open benadering, wendbaarheid en visie, gecombineerd met de diepgaande technische kennis en executiekracht, wordt wereldwijd goed ontvangen.

Xebia is al 20 jaar voorloper op het gebied van digitale transformaties, business agility, technologie, data en e-business services. In Nederland helpt Xebia de top 250 grootste bedrijven met het omarmen van innovatie, het realiseren van transformaties, het toepassen van de nieuwste technologieën en digital-first businessmodellen. Van visie naar strategie of van on-prem naar Cloud. Van ambitie naar applicatie of van Waterfall naar Agile. Xebia biedt vakkennis op alle vlakken van Digitale Transformatie: Agile, DevOps, Data, AI, Software Development, Cloud, Security en Digital Assurance.

SELECTIE VAN KLANTEN
De top 250 Europese bedrijven in uiteenlopende sectoren. O.a. Heineken, Unilever, Philips, Shoeby, ING, bol.com, PicNic, Ahold, Schiphol en Transavia.

Contact:
Xebia Nederland BV (Xebia.com)
Petra Kiers 
+31 6 23243013
pkiers@xebia.com
Recent van Xebia  
Xebia Axis nu beschikbaar: een 'agentic' dataplatform dat bedrijfsdata klaarstoomt voor AI

Sparkle en Xebia slaan handen ineen om cloudadoptie binnen Europees onderwijs en onderzoek te versnellen

Xebia uitgeroepen tot Disruptor in Avasant Benelux Digital Services RadarView 2026

Verstreken tijd: 6 jaar en 39 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Xebia contact  

+31 (0)35 538 1921
info@xebia.com
xebia.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl