www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (5 jaar en 150 dagen geleden)
Bedrijf:

Frontline Solutions versterkt team met senior accountmanager, marketing medewerker en senior engineer

Vianen, 20 augustus 2020 – Met de komst van Martine van Sante als Senior Accountmanager, Laura Freriks als medewerker Marketing en Asad Saqlain als senior engineer versterkt Frontline Solutions haar team. De drie nieuwe medewerkers hebben allemaal ruime kennis en ervaring in de contact center branche, iets waar (toekomstige) klanten van profiteren.

Hans Reuver, algemeen directeur van Frontline Solutions: “Klantcontact was altijd al belangrijk voor organisaties. Door de bijzondere periode waarin we zitten, zien we juist extra het belang daarvan. Er is een enorme stijging in de vraag naar oplossingen zoals videobellen en kennismanagement om vanuit huis in contact te komen met klanten en de juiste informatie te verschaffen. Ook speech analytics – om snel de belredenen te achterhalen en grip te krijgen op de dienstverlening – is een veelgevraagde oplossing. Om aan die vraag te kunnen voldoen werd al snel duidelijk dat er extra mensen in ons team welkom waren. Ik ben dan ook erg blij met de komst van Martine, Laura en Asad en de ruime ervaring die zij meebrengen.

De ‘perfect journey’
Eerder dit jaar kondigde Frontline een koerswijziging aan waarbij de naam wijzigde in Frontline Solutions. Met die nieuwe koers kwam ook een strategiewijziging waarbij het bedrijf zich nu positioneert als solutions provider. Hans Reuver: “bedrijven zitten niet op platte technologie te wachten, maar wel op oplossingen voor hun uitdagingen. Bijvoorbeeld de uitdaging hoe je écht goede ervaringen levert aan klanten en hoe je medewerkers hier optimaal in faciliteert om dit te bereiken – de perfect journey dus. De drie nieuwe collega’s kunnen hier perfect bij helpen om die strategie in de praktijk te brengen bij onze huidige en toekomstige klanten”.

Over Frontline Solutions
In de digitale wereld van vandaag is persoonlijk klantcontact waardevoller dan ooit. Frontline Solutions zet de norm als het gaat om bereikbaarheid en klantgerichtheid in de Beneluxmarkt. Uitdagingen in klantcontact vertalen we naar schaalbare en flexibele concepten en we bieden succesvolle oplossingen die winstgevend geïmplementeerd worden en beheersbaar zijn.

Met circa 30 medewerkers ondersteunen we vanuit Vianen onze toonaangevende klanten zoals Enexis, Drukwerkdeal, a.s.r., ministerie van Buitenlandse Zaken, facilitair contactcenter Callexcell en Woonbron.

Geplaatst:
Verstreken tijd: 5 jaar en 150 dagen
Frontline Solu.. contact  

Logo Frontline Solutions
  +31 882 680 780
  frontline-solutions.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Maunt
Logo Luminis International B.V.
Logo Wijnsterren.nl
Logo NetRom Software
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo Vertiv
Logo NTT DATA
Logo Lightspeed
Logo Conclusion MBS
Logo Akkodis Benelux
Logo MediKIT
Logo Techone B.V.
Logo Vultr
Logo Exotec
Logo NetApp
Logo GLS Netherlands
Logo Pegasystems
Logo Pegasystems
Logo Personio
Logo SAS Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100890 persberichten
6788 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15466 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR