www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (24 jaar en 74 dagen geleden)
Bedrijf:

Covide met versie 1.5 naar nog hogere mobiliteit en efficiency

Webservice Covide werd in november 2001 geïntroduceerd tijdens Internet in Business. Vanaf versie 1.0 stond de structurering van alle interne bedrijfscommunicatie centraal. Versie 1.5 gaat een stap verder ter verbetering van de efficiency

Barneveld, 12 september 2002 – Tijdens de door ontwikkelaar Terrazur voor potentiële partners georganiseerde Zomerse Covide Dagen wordt van 19 augustus tot en met 20 september de webservice-applicatie Covide gedemonstreerd. Het gaat om versie 1.4, waarin met name de grotere functionaliteit van de agenda en het adresboek in combinatie met de nieuwe mailvoorziening en de planning en urenregistratie opvalt. Maar ook de geraliseerde koppelingen met PDA’s spreken tot de verbeelding.

Naast de realtime demonstratie spreekt Terrazur met haar potentiële partners het ontwikkelen van een partnerkanaal in plaats van een directe benadering van de markt en wordt hen een kijkje in de keuken van de op stapel staande release van versie 1.5 gegund.

In versie 1.5 (op 30 september gereleased) wordt afgerekend met de virussen en spam, waarmee veel zakelijke gebruikers in toenemende mate worden geconfronteerd. Met name mensen met een mobiele werkplek kunnen beide missen als kiespijn. Naast de ellende die de virussen kunnen veroorzaken, staat ook het toegezonden krijgen van grote hoeveelheden reclame snel en efficiënt werken vaak in de weg. In Covide-ASP zullen antivirussoftware en vergaande antispamfilters standaard zijn ingebouwd. In Covide-Server wordt dit als een optie aangeboden.

"Covide is met deze nieuwe versie volgens ons de concurrentie een fikse stap voor. Temeer daar we de uitgangspunten betaalbaarheid en gebruikersvriendelijkheid volledig hebben kunnen handhaven," zegt een duidelijk trotse Willem Massier namens Terrazur. "Werken met dezelfde gegevens op totaal verschillende locaties is niet alleen mogelijk, het kan ook veilig en efficiënt."

 

Over Terrazur
Terrazur is een klein maar innovatief internetbedrijf. Gevestigd sinds 1991 in Barneveld. Terrazur ontwikkelt websites gebaseerd op Applify-CMS voor locale overheden en bedrijven, is initiatiefnemer van de bedrijvenportal NL-bedrijven.com, ontwikkelde in opdracht van Ondile en WPS Cool Digitale Registratie Systemen voor het Beroepsonderwijs en is the parent behind the brand Covide.
Meer informatie over Terrazur is te vinden op www.terrazur.nl
Meer informatie over Covide is te vinden op de geheel vernieuwde website www.covide.nl

Contactpersoon voor de redactie:

Willem Massier

T: 0342-490364

E: wmassier@terrazur.nl


Verstreken tijd: 24 jaar en 74 dagen
COVIDE BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl