www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (6 jaar en 2 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: La Suite and Co

Centrica realiseert digitale transformatie met Panasonic Toughbook

Centrica, een wereldwijd leverancier van decentrale energie, heeft haar dienstverlening geoptimaliseerd met Panasonic Toughbook en Windows 10 Pro. 29.000 werknemers wereldwijd maken hierdoor gebruik van de cloud, moderne applicaties en verbonden devices om de klantenservice en efficiëntie te optimaliseren.

British Gas is onderdeel van Centrica en biedt verschillende energiediensten aan, zoals energie- en stroomdistributie en het onderhoud van 1.500 gaslampen in Londen. Het bedrijf werkt inmiddels 20 jaar samen met Panasonic om zijn dienstverlening en klantenservice doorlopend te optimaliseren.

In het kader hiervan is Centrica overgeschakeld van Windows 7 naar Windows 10 Pro en heeft het bedrijf de field engineers van British Gas voorzien van Toughbooks. Met de cloud-based applicaties van Microsoft 365 binnen handbereik hebben buitendienstmedewerkers eenvoudig toegang tot productinformatie en kunnen zij offertes verwerken en Microsoft Teams gebruiken om te communiceren met collega’s op afstand om problemen op te lossen. Microsoft Teams versnelt ook de communicatie binnen de organisatie. "Een toonaangevend bedrijf dat snel verandert en dynamisch is, vraagt om een snelle en efficiënte informatiestroom naar teams, terwijl kosten worden gereduceerd en de impact op het milieu beperkt blijft. Daarvoor is Microsoft Teams het perfecte platform", zegt Ian Stone, Senior Field Development Partner bij British Gas.

De Toughbooks dienen ook ter vervanging van de productfolders die engineers vroeger bij zich hadden. Nu gebruiken ze Toughbooks om klanten een productoplossing uit de onlinebibliotheek te tonen of om een offerte ter plekke te verwerken en deze naar de klant te sturen. Als deze goedgekeurd wordt, kan de technicus het product onmiddellijk installeren, waardoor een extra reis wordt bespaard. "Vroeger had een engineer heel veel papierwerk. Nu is het uitermate simpel; met een druk op de knop wordt een opdracht binnen enkele seconden verwerkt. De field engineers kunnen zelfs meteen foto's of video's aan de klant laten zien", zegt David Coward, Service Repair Engineer bij British Gas.

Centrica zal Windows 10 Autopilot gebruiken om de Toughbooks efficiënter in te zetten. Panasonic levert een Toughbook aan de engineer, die vervolgens door Windows 10 Autopilot direct toegang heeft tot Microsoft Cloud en de juiste applicaties. "Met Windows 10 Autopilot kunnen we nieuwe devices voor onze medewerkers volledig stroomlijnen ", zegt Joanne Rose, Head of Mobile User Computing bij Centrica.

Een ander voordeel van Microsoft 365 is de verbeterde beveiliging. "Onze samenwerkingstools en de nieuwe tools van Microsoft 365, zijn allemaal gebaseerd op de cloud. Dat betekent dat we geen klantgegevens opslaan op de devices van de technici", zegt Rose. “Dit maakt de klantgegevens niet alleen toegankelijker voor field engineers, maar verhoogt ook de veiligheid ervan. Deze digitale transformatie vindt wereldwijd plaats en verandert het werk van 29.000 Centrica-medewerkers ", besluit Rose.

Voor de videocase over de samenwerking tussen Panasonic Toughbook en Centrica, kunt u hier terecht.

Voor meer informatie over het gamma van de Panasonic devices, bezoek: https://business.panasonic.nl/mobile-solutions/

Bericht voor de redactie

Over Panasonic
Panasonic is een wereldwijd toonaangevende onderneming die innovatieve technologieën en oplossingen ontwikkelt voor veelomvattende toepassingen op het gebied van consumentenelektronica, wonen, de autobranche en B2B-sectoren. De onderneming, die in 2018 haar 100e jubileum vierde, bestuurt 528 dochterondernemingen en 72 verbonden ondernemingen en boekte een geconsolideerde netto omzet van 61,9 miljard euro (7,49 biljoen yen) voor het financiële jaar dat eindigde op 31 maart 2020. Panasonic Corporation gebruikt zijn technologieën voor het creëren van nieuwe waarde door middel van innovatie, voor een beter leven en een betere wereld voor zijn klanten. Meer informatie over Panasonic: https://www.panasonic.com/global.

Panasonic Mobile Solutions Business
Panasonic’ Mobile Solutions Business is een divisie van Panasonic System Communication Company Europe (PSCEU). Met hoofdkantoor in Wiesbaden (Duitsland), helpt Mobile Solutions Business mobiele werkers om hun productiviteit te vergroten dankzij het gamma rugged TOUGHBOOK-notebooks, zakelijke tablets en handhelds. Als Europese marktleider behaalde Panasonic in 2019 een omzetaandeel van 45% voor rugged en duurzame notebooks (VDC Research, maart 2020).

Contact voor de pers
Koen Uijt de Haag
PR Consultant
koen.uijtdehaag@wisse-worldcom.nl
+31 (0)26 443 15 23

Lisbeth Lashmana
Marketing Manager Benelux
toughbook.benelux@eu.panasonic.com
+32 (0)2 481 03 73
Recent van Panasonic Connect  
Nieuwe TOUGHBOOK 56 herdefinieert rugged mobiliteit en ergonomie voor mobiele medewerkers

TRENDS 2026: DE VOLGENDE FASE VAN MOBIEL WERKEN

Panasonic maakt KAIROS klaar voor grootschalige LED-producties met nieuwe technologiepartners

Verstreken tijd: 6 jaar en 2 dagen
PR contact  

Logo La Suite and Co
Panasonic Conn.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR