www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 21 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Ruim helft Nederlanders heeft vriendschappelijke band met collega’s

Een op de zeven werkenden rekent collega’s tot hechte vrienden

Waddinxveen – 55 procent van de Nederlanders heeft een vriendschappelijke band met collega’s. Zij bespreken ook persoonlijke dingen met elkaar. Nog eens veertien procent rekent een of meerdere collega’s zelfs tot zijn vrienden en geeft aan een hechte band te hebben. Dit blijkt uit onderzoek van Workforce Management specialist Protime, uitgevoerd onder ruim 1000 Nederlandse werknemers. De vriendschappelijke band met collega’s maakt het extra uitdagend om thuis te werken – zoals Rutte heeft opgeroepen nog steeds zoveel mogelijk te doen wegens de coronacrisis. Hierdoor moeten Nederlanders nog langer hun collega’s missen.

Lucas Polman, directeur Protime Nederland: “De band met collega’s is essentieel voor het werkgeluk en een goede onderlinge sfeer is een cruciaal onderdeel van een goede bedrijfscultuur. Het is als werkgever daarom belangrijk sociaal contact tussen collega’s te waarborgen, ook tijdens de coronacrisis. Dit kan men doen door digitale borrelpauzes, lunches of koffiepauzes te organiseren. Zo kan iedereen een update geven van het werk en spreken over de thuissituatie. Zo blijft er betrokkenheid bestaan tussen collega’s onderling. Omdat Protime een Great Place to Work is, hebben wij de werksfeer hoog in het vaandel staan. De vriendschappelijke band tussen collega’s is dan ook een van onze waarden.”

Nauwelijks contact met collega’s
Er zijn ook werknemers die slechts een puur zakelijke band hebben met collega’s. Dat geldt voor een op de vijf (21%) Nederlanders. Zes procent geeft aan zijn collega’s nauwelijks te spreken. Tot slot probeert twee procent de collega’s zoveel mogelijk te ontwijken. Voor hen is deze lange periode van thuiswerken dus geen slechte ontwikkeling wat betreft contact met collega’s.

---

Over onderzoek

Dit online onderzoek werd uitgevoerd door het onderzoeksbureau MarktEffect in opdracht van Protime. 1006 Nederlandse werknemers werden daarvoor ondervraagd. Alle deelnemers zijn tussen de 18 en 65 jaar oud en evenredig verdeeld over alle sectoren.
Recent van Protime BV  
Protime neemt Checks over en versterkt aanbod personeelsplanning

Leonie Gorissen wordt Managing Director van Protime Duitsland

Jan Van Autreve aangesteld als nieuwe CEO van Protime

Verstreken tijd: 6 jaar en 21 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Protime BV contact  

+31 182 587 222
www.protime.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR