ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 15 dagen geleden)
Bedrijf:

Strategische samenwerking softwarebedrijven Bergler & Senet

Breda / Eindhoven, 4 mei 2020 – Op 1 mei 2020 ondertekenden Bergler en Senet een overeenkomst voor strategische samenwerking. Vanuit de synergie tussen beide softwarebedrijven verwachten zij gezamenlijk meer klanten te verwerven. Zo heeft Bergler een track record opgebouwd met onder andere veel .NET expertise, terwijl Senet met name haar klanten bediend vanuit PHP kennis en ervaring. Beide bedrijven werken al langer samen maar willen met deze samenwerkingsovereenkomst nog hechter met elkaar optrekken ten aanzien van sales- en marketingactiviteiten.

Rob Wessels, algemeen directeur van Bergler, over de samenwerking: “Onze beide bedrijven sluiten goed op elkaar aan. Zowel qua technologie als bedrijfscultuur. Door de samenwerking verder te intensiveren verwachten wij niet alleen meer klanten te kunnen bedienen, maar ook een groter innovatief vermogen te kunnen realiseren. Dat is zeer waardevol om klanten niet alleen nu, maar ook in de toekomst te kunnen blijven bedienen.”

Geurt Jan van Ek, oprichter/directeur van Senet, bevestigt dit: “Technologie staat geen moment stil. Wij laten al meer dan 20 jaar zien dat we op innovatieve en creatieve wijze maatwerkoplossingen realiseren voor onze klanten. Door deze samenwerking krijgen we hiervoor nog meer mogelijkheden.”

Theo Bieger, commercieel directeur van Senet, voegt hier aan toe: “Gezamenlijk beschikken we over meer dan honderd software developers die hun sporen in vele praktijksituaties hebben verdiend. Naast deze praktijkervaring hebben beide bedrijven innovatie hoog in het vaandel staan. Door deze samenwerking zijn we nog beter in staat om onze klanten te ondersteunen in het realiseren van op maat gesneden software-oplossingen.”

Bergler is partner in business voor betrouwbare full service ICT-dienstverlening: software development, application lifecycle management, DevOps, consultancy, managed services en een flexibele schil van IT-professionals.

Senet werkt al meer dan 20 jaar met een kundig team van specialisten aan maatwerk softwaretoepassingen die de resultaten van organisaties verbeteren door (administratieve) processen te automatiseren. Daarnaast ontzorgen we met onze (SaaS) applicaties diverse klanten, veelal in het onderwijs maar ook in logistieke, industriële en financiële branches.

Meer informatie?
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Rob Wessels (rwessels@bergler.nl) of Theo Bieger (tbieger@senet.nl). Daarnaast verwijzen we naar de websites van Bergler en Senet.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 5 jaar en 15 dagen

Bedrijfsinfo  

Logo Bergler Software Solutions

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo Xerox
Logo Zebra
Logo NTT DATA
Logo Techleap.nl
Logo Red Hat
Logo Eaton
Logo Lightspeed
Logo Protime BV
Logo ManageEngine
Logo Databricks
Logo KnowBe4
Logo Lightspeed
Logo Onguard
Logo Vultr
Logo Xebia
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101281 persberichten
6831 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15696 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR