ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (5 jaar en 64 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Motorola zet Thales-technologie in voor nieuwe ‘eSim-only’ smartphone

Parijs – Voor de gloednieuwe Motorola razr koos communicatietechnologiebedrijf Motorola voor de Thales embedded SIM (eSIM). De Motorola razr is de eerste opvouwbare smartphone die uitsluitend vertrouwt op deze compacte oplossing voor veilige mobiele connectiviteit. Door optimaal gebruik te maken van de beschikbare ruimte, maakt de eSIM een nieuwe generatie van verbonden consumentendevices mogelijk. De technologie kan bijvoorbeeld worden gebruikt in smartphones, wearables en PC’s.

Kwaliteiten eSIM
Designers streven tegenwoordig naar vernieuwende ultra-platte devices. De eSIM doet meer dan enkel het besparen van de schaarse ruimte. De ingebouwde SIM stelt gebruikers in staat om hun mobiele netwerkabonnementen, die veilig zijn opgeslagen op de eSIM, op afstand aan te bieden en bij te werken. Dit wordt ook wel remote SIM provisioning genoemd. Abonnees hoeven geen fysieke SIM-kaarten meer in te voeren, omdat ze profiteren van een volledig gedigitaliseerde dienst.

Thales embedded SIM voor Motorola voldoet aan de specificaties van de GSMA voor SIM-voorziening op afstand. Deze universele aanpak stelt fabrikanten in staat om nieuwe productklassen aan te bieden op basis van deze gemeenschappelijke embedded SIM-architectuur. Om dit ecosysteem te ondersteunen, hebben meer dan 200 mobiele operators in bijna 90 landen eSIM-diensten voor consumenten gelanceerd, of zijn ze van plan dit te doen.

Neil Shah, VP Research, Counterpoint Research: “De verwachting is dat er in de komende jaren meer dan 2,8 miljard eSIM-only smartphones in gebruik worden genomen. De markt van eSIM-smartphones groeit snel gezien de toenemende adoptie over de prijsklassen heen. Dat biedt meerdere voordelen voor smartphone fabrikanten, exploitanten en gebruikers van eSIM.”

Emmanuel Unguran, EVP Mobile Connectivity Solutions bij Thales: "Het besluit van Motorola om voor hun topproduct enkel met eSIM te werken, weerspiegelt het vertrouwen van het bedrijf in deze uiterst ruimtebesparende aanpak om mobiele connectiviteit te beveiligen. Het toont ook vertrouwen in Thales, wereldleider op het gebied van eSIM-technologie en aanverwante diensten voor abonnementenbeheer en een van de ontwikkelaars van de nieuwste GSMA-specificaties voor provisioning op afstand.”
Geplaatst:
Verstreken tijd: 5 jaar en 64 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Thales contact  

Logo Thales

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Companial
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo ClockAssist
Logo Human Journey
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo SCOS Automaton BV
Logo Aronto
Logo Marketingscriptie.nl
Logo Kaspersky
Logo NetApp
Logo reev
Logo Pegasystems
Logo NOBEARS
Logo Lightspeed
Logo Conclusion MBS
Logo Bo5 - online marketing
Logo NTT DATA
Logo Vertiv
Logo Techleap.nl
Logo AvePoint
Logo Bidfood
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100713 persberichten
6764 bedrijfsprofielen
53 PR-bureauprofielen
15336 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu