ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 29 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

BCT versterkt Mid-Office oplossing met overname procesmanagementtool ‘iGEN’

Sittard BCT, specialist in Enterprise Information Management, neemt de iGEN procesmanagementtool over van a3o, bureau voor advies en ondersteuning gericht op organisatieontwikkeling in de publieke sector. iGEN beschrijft een reeks standaardprocessen voor Vlaamse gemeenten en is nu al een essentieel onderdeel van het Corsa Mid-Office van BCT. Met deze overname is BCT in staat de verdere ontwikkeling van iGEN en de integratie met het Mid-Office te versnellen.

Corsa Mid-Office voor Vlaamse gemeenten is door BCT ontwikkeld om de dienstverlening van deze lokale overheden optimaal te ondersteunen. Het zorgt voor een voorspelbare, beheersbare en digitale dienstverlening, geheel volgens heersende wet- en regelgeving. Daarmee zijn overheidsorganisaties in staat transacties met elkaar, burgers en bedrijven naadloos en digitaal te laten verlopen. In deze Mid-Office oplossing komen digitaal en zaakgericht werken samen.

Digitale dienstverlening
Binnen zaakgericht werken speelt de procesmanagementsoftware iGEN een belangrijke rol. De generieke processen die zaakgericht werken aansturen, worden meegeleverd door iGEN, waardoor medewerkers beschikken over een standaard geautomatiseerde procesgang. Dit komt de efficiency van de organisatie ten goede en geeft een impuls aan de digitale dienstverlening van gemeenten. Een vijftiental Vlaamse overheden werkt inmiddels naar volle tevredenheid op deze manier.

Doorontwikkelen
Om iGEN nog sterker te verankeren binnen Corsa Mid-Office neemt BCT nu de applicatie iGEN over van a3o. Ontwikkelingen staan immers niet stil, dus is het zaak iGEN te blijven afstemmen op de veranderende behoeften van de markt. Klanten worden nadrukkelijk betrokken bij de doorontwikkeling van Corsa Mid-Office. Ook de ondersteuning van de eindgebruikers verloopt vanaf nu via de servicedesk van BCT.

Sterkere integratie
Bart Kaesemans, zaakvoerder a3o: “Door het eerdere strategische partnerschap met BCT, kreeg de iGEN-tool zo'n boost dat het voor a3o steeds moeilijker te bolwerken was om de gewenste klantenservice te leveren. Uiteindelijk is software niet de kern van onze dienstverlening. Ik ben dan ook zeer blij dat BCT de iGEN-tool heeft overgenomen. BCT biedt alle garanties op het vlak van doorontwikkeling en klantenservice. iGEN is bij BCT in goede handen. De nog sterkere integratie met Corsa maakt dit een ijzersterk product. Bovendien is in de overname ook een verdere samenwerking in ontwikkeling meegenomen. Zo blijft a3o wel betrokken bij iGEN.”

Digitale transitie
Ruud Storcken, Business Unit Manager bij BCT: “Ik ben trots op de adoptie van het iGEN product binnen onze suite. De intensieve samenwerking tussen BCT en a3o heeft geresulteerd in een continuering van het product iGEN. Doorontwikkeling, beheer en verrijking van het product zijn daarmee geborgd. Ook de inzet van Bart Kaesemans is voor de komende periode onderdeel van deze overname. Wij kunnen onze bestaande, maar ook zeker nieuwe klanten voorzien van een tooling die de digitale transitie vereenvoudigt.”

------

Noot voor de redactie:

Over a3o
a3o is een bureau voor advies, ondersteuning en opleiding inzake organisatie-ontwikkeling. De aangeboden dienstverlening is specifiek gericht op openbare besturen en non-profitorganisaties.

Over iGEN
iGEN is een specifiek door en voor de Vlaamse gemeentemarkt ontwikkelde methodiek en softwaretool voor procesmanagement.
Meer informatie is te vinden op igen.be
Geplaatst:
Verstreken tijd: 5 jaar en 29 dagen
PR contact  

Logo Marcommit

Bedrijfsinfo  

Logo BCT
  +31 (0)46 442 4545
  info@bctsoftware.com
  www.bctsoftware.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo Xerox
Logo Zebra
Logo NTT DATA
Logo Techleap.nl
Logo Red Hat
Logo Eaton
Logo Lightspeed
Logo Protime BV
Logo ManageEngine
Logo Databricks
Logo KnowBe4
Logo Lightspeed
Logo Onguard
Logo Vultr
Logo Xebia
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101281 persberichten
6831 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15696 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu