ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 121 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Retail partners lanceren HelpDeWinkelier.nl als steun voor de lokale retailer

HelpDeWinkelier biedt consumenten vanaf vandaag de mogelijkheid waardebonnen aan te schaffen bij hun favoriete winkelier.

Amsterdam - Vandaag is het online platform HelpDeWinkelier gelanceerd om retailers een extra mogelijkheid te bieden in uitdagende tijden. Op dit platform kunnen consumenten winkels steunen door een waardebon te kopen die op een later moment in te wisselen is. Deze directe omzet helpt winkeliers bij het betalen van de vaste lasten. HelpDeWinkelier is een initiatief van Cotton Ball Lights, Orderchamp, Lightspeed, Gifty, DMWS en Fanwork Events. Inmiddels zijn er al meer dan 150 deelnemende winkels. Winkels kunnen zich aanmelden via deze link: https://www.helpdewinkelier.nl/inschrijven-als-winkelier/

Joost Brugmans, CEO bij Orderchamp: “De komende maanden zullen uitdagend zijn voor het retaillandschap. Ongetwijfeld zullen er minder consumenten in de lokale winkelstraten te vinden zijn en sommige winkels zijn zelfs tijdelijk dicht. Voor de winkels die open blijven, geldt dat de shoppers niet in grote getalen naar de fysieke locatie komen. Dit heeft gevolgen voor winkeliers omdat ze weinig tot geen inkomsten realiseren. Retail partners Cotton Ball Lights, Orderchamp, Lightspeed, DMWS, Gifty en Fanwork Events voelden de verantwoordelijkheid deze winkeliers belangeloos te helpen en hebben daarom de handen ineen geslagen en HelpDeWinkelier.nl opgericht. Door dit initiatief kunnen de winkelstraten blijven zoals ze voor de coronacrisis waren.”

Hoe werkt het?
Consumenten kunnen op de website HelpDeWinkelier.nl een waardebon kopen van hun favoriete winkel. Inmiddels zijn onder andere Blendz uit Utrecht, De Verwondering uit Maastricht en Panterhuis Schoenen met alle vier de locaties aangesloten. Het aanschaffen van deze waardebon levert de winkeliers directe omzet op. Hiermee kan de ondernemer zijn of haar vaste kosten betalen. De bon is onbeperkt geldig.

Meer informatie is te lezen op HelpDeWinkelier.nl.

--------------

Noot voor de redactie: beeldmateriaal bijgesloten.

Over de initiatiefnemers
Wat de betrokken partijen met elkaar gemeen hebben, is een gemeenschappelijke passie voor retail. Zo leveren Lightspeed, Gifty en DMWS software en maatwerkoplossingen aan retailers voor het midden- en kleinbedrijf. Orderchamp biedt een digitaal groothandelsplatform voor zelfstandige retailers en merken. Eén van die merken is verlichtingspecialist Cotton Ball Lights. Tot slot specialiseert Fanwork Events zich in het promoten van winkelcentra. De aanwezige kennis en het gezamenlijke netwerk zorgen voor een uniek platform dat de lokale retailer kan helpen in deze uitdagende tijd. Het initiatief wordt gesteund door Trendz, TMO Fashion Business School, Van der Vorm, Propertize, Bouwinvest, DeliveryMatch, showUP en Spotlight.

Verstreken tijd: 6 jaar en 121 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
HelpDeWinkelie.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Deel
Logo Zscaler
Logo Arval
Logo Mollie
Logo Object First
Logo NTT DATA
Logo Customs Support Group
Logo KnowBe4
Logo Conclusion Mission Critical
Logo EPAM Systems
Logo Vertiv
Logo Conclusion
Logo Proximus NXT
Logo Fujitsu Nederland
Logo Razer Europe
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102660 persberichten
6961 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16655 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR