www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 34 dagen geleden)
Bedrijf:

Datacenter NorthC Oude Meer wordt aangesloten op het eigen netwerk van Relined Fiber Network in Amsterdam

Vianen, 09 april 2020: Relined breidt haar Dark Fiber netwerk in internet hub Amsterdam uit. In het tweede kwartaal van 2020 wordt het datacenter van NorthC in Oude Meer aangesloten, via twee unieke routes zodat redundantie geleverd kan worden. Relined merkte dat de vraag naar datacenters van NorthC toenam. Het datacenter is dus zeker een aanvulling op het netwerk en komt de nu al fijne samenwerking tussen Relined en NorthC – o.a. op het gebied van eindgebruikers, waar zij veel contact mee hebben – ten goede.

NorthC Oude Meer
Het datacenter van NorthC in Oude Meer staat midden in de metropoolregio Amsterdam, op het Fokker Logistics Park. Het heeft een datavloer van 6.200 m² en biedt een elektrisch vermogen van 5,5 MW. Het datacenter is CO2-neutraal en gebruikt 100% duurzaam opgewekte groene stroom. Ook gebruikt het datacenter energie-efficiënte vrije koeling en zijn de racks opgesteld in volledig gesloten koude gangen. Zo wordt bespaard op energie en CO2-uitstoot.

Samenwerking Relined Fiber Network en NorthC
Relined Fiber Network gaat samenwerkingen aan om zoveel mogelijk carrier neutrale datacenters (redundant) aan te kunnen sluiten. Dit om aan de vraag naar goed beveiligde datacenters te kunnen voldoen. Zo ook met NorthC, een samenwerking die jaren teruggaat. Zo zijn nu in totaal tien datacenters aangesloten, waaronder drie op het Amsterdamse metronetwerk van Relined. NorthC is een samenvoeging van de organisaties The Datacenter Group en NLDC, twee grote spelers op de IT-markt. Door hun uitgebreide kennis en jarenlange ervaring te bundelen, zijn zij nu het grootste regionale datacenterbedrijf in Nederland. Duurzaam ondernemen staat bij NorthC hoog in het vaandel, alle datacenters maken 100% gebruik van groene stroom.

Rick van Fucht, Manager Connectivity van NorthC: “Als carrier- en cloudneutraal datacenter is het essentieel om een partij als Relined direct aan boord te hebben. Het aanbieden van colocatie- en connectiviteitsdiensten is namelijk onlosmakelijk met elkaar verbonden. Met het netwerkaanbod van onbelichte glasvezelverbindingen, zoals Relined die aanbiedt, kunnen onze gezamenlijke klanten hun netwerk verder uitbouwen in Nederland, Duitsland en/of Denemarken.”

Metronetwerk Amsterdam
Relined beschikt over een (Dark Fiber) glasvezelinfrastructuur in het metronetwerk van Amsterdam. Hier gelden vaste scherpe tarieven voor datacenterverbindingen en hanteert Relined hoge netwerkstandaarden en een levertijd van 1 tot 3 weken. Naast vele andere carrier neutrale datacenters, wordt het datacenter van NorthC in Oude Meer op dit netwerk aangesloten.

In korte tijd heeft NorthC zich ontwikkeld tot één van de grotere spelers op de markt. Bij Relined merken we dat de vraag naar dit toonaangevende carrier neutrale datacenter toeneemt. Door het datacenter aan te sluiten op ons eigen netwerk in Amsterdam, kunnen wij aan deze vraag van onze klanten voldoen. We kunnen nu nog flexibeler zijn in het aanbieden van datacenterverbindingen. Tegen dezelfde voordelige voorwaarden, scherpe tarieven en korte levertijd”, legt Dennis van Jaarsveld uit, Manager Sales Netherlands. “Wij zijn dan ook erg blij met deze samenwerking!”.

Relined Fiber Network en ruim 125 aangesloten datacenters
Het Dark Fiber netwerk van Relined Fiber Network, dat ca. 30.000 kilometer aan hoogwaardige glasvezelinfrastructuur bevat en landelijke dekking biedt in zowel Nederland als Duitsland, is continu in ontwikkeling. Inmiddels zijn meer dan 125 carrier neutrale datacenters in Nederland en Duitsland (redundant) op het Dark Fiber netwerk aangesloten. En hier komen regelmatig nieuwe datacenters bij.

Een overzicht van alle aangesloten datacenters is te vinden in de PoP-lijst op onze website: https://relined.eu/dark-fiber/datacenters/.

[EINDE PERSBERICHT]



Noot voor de redactie
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Linda Eindhoven-Voorbij van Relined Fiber Network:
T: +31 (0)347 358 010
E: l.eindhoven@relined.eu

Verstreken tijd: 6 jaar en 34 dagen
Relined Fiber .. contact  

+31 (0)347 358 010
info@relined.nu
relined.eu

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl