www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (6 jaar en 65 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Robson Grieve wordt Chief Marketing Officer bij OutSystems

Ervaren marketeer draagt bij aan het doorzetten van de groei van low-code

Utrecht OutSystems, leverancier van hét low-code-platform voor applicatieontwikkeling, heeft Robson Grieve aangesteld als Chief Marketing Officer (CMO). Hij is in deze functie verantwoordelijk voor de volledige marketingstrategie van OutSystems, om de snelle groei die het bedrijf doormaakt te kunnen ondersteunen. De marketing omvat onder andere de strategie voor producten, het merk, de vraagontwikkeling, communicatie, technologie-allianties en algemene go-to-market.

Grieve heeft meer dan 20 jaar ervaring in verschillende topfuncties binnen de marketing. Zo was hij CMO bij Pure Storage en bij software-analysebedrijf New Relic. Hij gaf daar leiding terwijl het bedrijf door de groei van zakelijke klanten werd opgeschaald. Daarnaast is hij Senior Vice President en CMO bij Citrix geweest, en Executive Vice President van Global Marketing en Customer Experience bij Concur, dat in 2014 werd overgenomen door SAP.

Paul Rosado, Chief Executive Officer bij OutSystems: “Binnen OutSystems groeien we op dit moment enorm hard en daarom zijn we verheugd Robson als CMO te verwelkomen. Zijn ervaring met marketing en het bouwen van go-to-marketmodellen voor snelgroeiende SaaS-bedrijven, zoals New Relic en Concur, is de perfecte aanvulling op ons team op dit moment.”

Robson Grieve: “OutSystems groeit op dit moment indrukwekkend hard, omdat ze in staat zijn om belangrijke problemen van klanten op te lossen. Toonaangevende analisten zoals Gartner zien hoe low-code het nieuwe favoriete platform wordt voor de ontwikkeling van apps. Dat komt onder andere door de time-to-market, de ontwikkelsnelheid en de aanzienlijke productiviteitsstijgingen. Als marktleider bevindt OutSystems zich dus in een toppositie voor de toekomst.”
Recent van OutSystems  
OutSystems introduceert open Agentic Systems Platform voor enterprise AI 

OutSystems kondigt nieuwe AI-mogelijkheden met AWS aan voor agentic systemen binnen organisaties

Agentic AI is mainstream in organisaties, maar 94% heeft zorgen over gebrek aan regie, blijkt uit OutSystems-onderzoek 

Verstreken tijd: 6 jaar en 65 dagen
OutSystems contact  

+31(0)346 583 000
www.outsystems.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl