ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 51 dagen geleden)
Bedrijf:

Channel tech startup Channext haalt 250.000 euro investering op

De Rotterdamse startup Channext heeft €250.000 investering opgehaald via informele investeerders met veel ervaring in de IT en de platformeconomie. Channext is een software-as-a-service platform waarbij een online connectie wordt gemaakt tussen vendors en business partners. Zo kunnen ze samen hun producten en diensten zo efficiënt mogelijk naar de eindklant vermarkten. Het platform wordt al gebruikt door klanten als Dropbox, Exertis, HP en Poly. De investering zal worden gebruikt voor de verdere ontwikkeling van het platform en het laten groeien van het aantal aangesloten vendors en business partners.

Lastig om ROI te meten van channel marketingbudgetten
Binnen het indirecte verkoopkanaal bereikt minder dan 5% van de marketing content en activiteiten van vendors de eindklant via de partners. Dit zorgt ervoor dat channel marketingbudgetten verloren gaan en dat beide partijen omzet laten liggen. Channext streeft naar een hogere return on investment (ROI) van channel marketingbudgetten door meer leads en sales voor het verkoopkanaal te genereren. Hierbij maken ze belangrijke data van het gehele verkoopkanaal in één centraal dashboard inzichtelijk.

Channext geeft lokale MKB’ers de marketingkracht van grote merken
“Eindklanten hebben steeds hogere verwachtingen en willen informatie constant tot hun beschikking hebben online. Als de eindklant deze informatie niet kan vinden op een website of online marketingkanaal van een partner, gaat hij verder zoeken bij de concurrent. Een goede online aanwezigheid is dan ook heel belangrijk voor lokale MKB’ers. Zij hebben vaak niet genoeg middelen of kennis in huis om in de online oriëntatie behoefte van de eindklant te voorzien. Hierdoor lopen ze omzet mis,” zegt oprichter en CEO Rick van den Bosch.

De vendors zijn vaak bekende merken, hebben grote marketingteams en investeren miljoenen per jaar in hoge kwaliteit content en marketingcampagnes. “Ons platform creëert een online connectie tussen vendors en partners. Campagnes en content worden direct gepubliceerd naar lokale partnerwebsites en hun marketingkanalen. Zo kunnen zij optimaal gebruik maken van de marketingkracht van hun vendors om lokale klanten te activeren,” voegt van den Bosch toe.

Unieke inzichten in het verkoopkanaal om samen efficiënter de markt te bedienen
Met het Channext platform krijgen vendors en partners inzicht in belangrijke data van het channel. Alle data wordt verzameld en gepresenteerd in een centraal dashboard. “Ik ben al meer dan 25 jaar actief in indirecte verkoopkanalen en heb gewerkt voor bedrijven zoals Siemens, Microsoft & Vodafone. Wat altijd ontbrak, was een centraal dashboard waar we op partnerniveau konden zien wat er gebeurt in het verkoopkanaal. De enige output die we konden meten, was de omzet,” zegt Hennie Jansen, aandeelhouder en CCO van Channext.

“Daarom werd ik zo enthousiast toen ik het Channext dashboard voor het eerst zag, en besloot ik om in te stappen. Het dashboard geeft inzicht in alles wat er gebeurt in het verkoopkanaal. Van de activiteit van partners tot het totale marketing bereik van het verkoopkanaal en van de online interactie met de eindklanten tot het aantal verzamelde leads. Een dashboard als dit was mijn ultieme droom als channel executive. Ik kijk ernaar uit om dit succesvol te implementeren voor channels over de hele wereld,” voegt Jansen toe.

Over Channext
Channext is een software-as-a-service platform die een online connectie maakt tussen vendors en business partners. Campagnes en content van vendors worden direct gepubliceerd naar lokale partnerwebsites en hun marketingkanalen, waarbij de belangrijkste KPI’s worden gemeten door het gehele verkoopkanaal. Channext zorgt voor inzicht en heeft als doel om meer omzet te genereren voor alle spelers in het indirecte verkoopkanaal.



Voor aanvullende vragen
Hennie Jansen | CCO & Partner | hennie@channext.com | 06-55844801
Rick van den Bosch | CEO & Founder | rick@channext.com | 06-2367476

Verstreken tijd: 6 jaar en 51 dagen
Channext contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR