www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 69 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Phishing-aanvallen rond coronavirus nemen toe

De World Health Organization (WHO) heeft internetgebruikers gewaarschuwd om extra alert te zijn op phishing-aanvallen die het nieuwe coronavirus als thema misbruiken. Het aantal aanvallen dat legitieme organisaties rond dit onderwerp nabootst is flink in opmars met als doel informatie te stelen of malware af te leveren. De waarschuwing volgt op verschillende phishing-campagnes die specifiek inspelen op de angst rond het virus.

Rich Turner, senior vice president EMEA van CyberArk: “Hoewel phishing natuurlijk niets nieuws is, onderstrepen deze ontwikkelingen nog maar eens hoe ver aanvallers bereid zijn te gaan om beveiligingsmaatregelen te omzeilen. Volgens onderzoek van CyberArk noemt 60 procent van de bedrijven externe aanvallen, zoals phishing, het grootste beveiligingsrisico voor hun organisatie, nog voor ransomware. Aanvallers zoeken de weg van de minste weerstand en bij veel organisaties is dat nog steeds via de medewerker. Slimme phishing-mails, zeker als ze inspelen op persoonlijke angstgevoelens, zijn vaak effectief. Aanvallers krijgen op die manier een voet binnen de deur; ze krijgen toegang tot inloggegevens met meer privileges en bewegen stap voor stap naar gevoelige data of cruciale systemen.”

“Uit het onderzoek blijkt dat de helft van de bedrijven denkt dat ze aanvallers niet kunnen stoppen bij een poging binnen te komen. Hierdoor kijken steeds meer bedrijven naar het specifiek afschermen van delen van het netwerk om toegang daartoe te voorkomen. Om bedrijfscontinuïteit te waarborgen, moeten bedrijven privileges proactief beheren, toegang tot gevoelige informatie limiteren tot alleen de mensen die echt toegang nodig hebben en gekraakte delen van het netwerk direct isoleren. Medewerkers zullen in de val blijven trappen, ongeacht de hoeveelheid training. Het is dus zaak in te zetten op andere maatregelen zoals het beveiligen van privileged accounts, om op die manier gevoelige data te beschermen.”

Verstreken tijd: 6 jaar en 69 dagen
CyberArk contact  

+31 20 767 1925
www.cyberark.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl