ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (6 jaar en 116 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

GGz Breburg stapt als eerste GGz-instelling over naar de cloud met Ictivity

EindhovenGGz Breburg heeft de complete ICT-infrastructuur overgebracht naar het Microsoft Azure platform. Het is hiermee de eerste GGz-instelling in Nederland die in deze hoedanigheid naar de cloud migreert. Dit project is het bedrijf aangegaan samen met Ictivity, IT-dienstverlener gespecialiseerd in managed services, migratieprojecten, IT-adoptie en online werkplekken.

Digitaal vooruit
Het datacenter van Breburg werd per 1 januari 2020 opgeheven, dus zag de instelling zich genoodzaakt met een nieuwe oplossing te komen. Dit bood Breburg meteen de kans om op digitaal vlak stappen te zetten. In de oude opzet liep de instelling namelijk tegen verschillende zaken aan. Van schaarse middelen tot het zelf moeten onderhouden van de hardware en een ICT-omgeving die 24/7 draaide, terwijl het merendeel van de medewerkers van 8 tot 5 werkt. Daarnaast hield Breburg weinig tijd over voor innovatie en het verbeteren van de werkplekervaring bij de gebruikers. Samen met Ictivity besloot GGz Breburg dat Microsoft Azure uitkomst bleek te bieden wat betreft kosten, wendbaarheid én schaalbaarheid.

De juiste partner
Hoewel GGz Breburg zeer innovatief is wat IT betreft, gaat een migratie naar de cloud niet over een nacht ijs. Danny Bakx, ICT Manager bij GGz Breburg: “Bij het aangaan van zo’n grote klus, is het ontzettend belangrijk om een partner aan te haken die je vertrouwt en waar je op kunt bouwen. Niet in de minste plaats omdat het een project is dat niet per se een einddatum kent. Het fijne is dat we in het proces als partners naar elkaar zijn toegegroeid. Van de voorbereidingen, tot tijdige bijsturing en meedenken over technische mogelijkheden én onmogelijkheden – Ictivity staat altijd klaar. In het gehele traject heb ik de teamchemie dan ook als zeer succesvol ervaren en ik kijk uit naar de stappen die we in de toekomst nog gaan zetten!”

Tom van Zon, projectleider bij Ictivity: “Dat Breburg als eerste GGz-instelling in Nederland overgestapt is op het Microsoft Azure platform, toont aan hoe innovatief de instelling is. Het is mooi om te zien dat zij bij zo’n belangrijke stap het vertrouwen aan Ictivity hebben gegeven om de migratie tot een goed einde te brengen. En daar stopt het niet. Nu de achterkant onder handen is genomen, gaan we gezamenlijk de digitale omgeving waarin de medewerkers van Breburg werken vernieuwen. Een mooie stap richting een digitale toekomst, waar wij graag aan bijdragen.”
Recent van Ictivity  
Tijdgebrek leidt tot concessies: helft zorgprofessionals levert zorg waar ze niet volledig achterstaan

Virtuele collega voor zorgmedewerkers wint 5 Minuten voor Zorg-award

Roeland Ravesteijn nieuwe Algemeen Directeur van Ictivity

Verstreken tijd: 6 jaar en 116 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Ictivity contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl