www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (7 jaar en 146 dagen geleden)
Bedrijf:

Jeannine Peek benoemd tot General Manager van Dell Technologies Nederland

Amsterdam – Dell Technologies benoemt Jeannine Peek met ingang van 1 februari 2020 tot General Manager Nederland. Momenteel is Peek actief bij Dell Technologies als Regional General Manager voor Commercial West-Europa. Voordat ze deze functie aanvaardde was Peek General Manager van Dell Nederland.

Haar nieuwe rol is een gevolg van de aankondiging dat Marius Haas zijn taken als Chief Commercial Officer naast zich neerlegt aan het einde van dit fiscale jaar en de vereenvoudiging van het go-to-market-model van Dell Technologies in één samengevoegde, wereldwijde sales- en partnerorganisatie. Bill Scannell zal deze samengevoegde sales-organisatie gaan leiden. Jeannine Peek zal vanaf februari 2020 de Nederlandse organisatie gaan leiden. Patrick van de Coolwijk, die momenteel de rol van Managing Director Commercial vervult, zal de Nederlandse enterprise-tak gaan leiden. Deze werd voorheen geleid door Arnaud Bacros, die General Manager van Dell Technologies in België en Luxemburg wordt.

Peek: “Het is een eer om deze functie te mogen bekleden en weer terug te zijn in Nederland. Het is een prachtig team, waarmee we iedere dag weer onze klanten ondersteunen in hun digitale transformatie. Ik kijk er naar uit om onze klanten en partners in Nederland vanaf februari weer te ontmoeten.”

------------

Over Dell Technologies
Dell Technologies is een unieke familie van bedrijven die organisaties voorziet van een essentiële infrastructuur voor het vormgeven van hun digitale toekomst, het ingrijpend verbeteren van hun ICT-omgeving en het beschermen van hun belangrijkste bedrijfsmiddel: informatie. Het bedrijf bedient klanten van elke omvang in 180 landen, variërend van 98% van alle Fortune 500-ondernemingen tot individuele consumenten. Dell Technologies beschikt over het meest uitgebreide en innovatieve aanbod van ICT-oplossingen binnen de branche, van de rand van het netwerk tot de cloud. Bij de Dell Technologies familie horen Dell, Dell EMC, Pivotal, RSA, Secureworks, Virtustream en VMware.

Voor meer informatie

Dell Technologies
Marcel van der Geld
T. 06 30 02 32 81
E. marcel.geld(at)dell.com

Whizpr
Paul Maris / Winnie Silvertand
T. 0317 410 483
E. dell(at)whizpr.nl
Recent van Dell Technologies  
Dell AI Factory met NVIDIA uitgebreid met nieuwe PowerEdge-server voor grootschalige HPC- en AI-workloads

Dell introduceert nieuwe AI-gestuurde Pro-webcams voor slimmer hybride werken

Dell Technologies over Tech Sovereignty Package: Europa’s AI-ambities vragen om sterke infrastructuur

Verstreken tijd: 7 jaar en 146 dagen
Dell Technolog.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR