17 december 2019 - Per 1 februari 2020 zijn alle PEPPOL Access Points verplicht het AS4 protocol te ondersteunen om e-documenten (zoals e-facturen en e-orders) via het beveiligde PEPPOL netwerk te blijven uitwisselen.
Op dit moment is een aanzienlijk deel van de Access Points nog niet compliant met de deze verplichting. Dit betekent dat in korte tijd nog flinke stappen moeten worden gezet, want landen als Australië, Nieuw-Zeeland en de publieke sector in Duitsland accepteren nu al geen e-facturen die zijn aangeleverd via een ander protocol dan AS4.
Op tijd compliant met AS4 richtlijn van PEPPOL
Tradeinterop helpt providers en software leveranciers die niet tijdig compliant kunnen zijn, met een oplossing die een snelle en eenvoudige implementatie van AS4 mogelijk maakt. Met de Access Point as a Service oplossing helpt tradeinterop leveranciers om niet alleen nu snel compliant te zijn met de PEPPOL richtlijnen, maar ontzorgt hen ook in de toekomst. Tradeinterop beheert het access point, inclusief alle updates op de Simplerinvoicing en PEPPOL specificaties, waardoor het access point altijd up-to-date is. Meer informatie hierover vindt u op
onze website.
Over tradeinterop
Tradeinterop helpt zzp, mkb, grote ondernemingen en softwareleveranciers bij het elektronisch uitwisselen van facturen en orders. Tevens ondersteunen wij organisaties die e-factureren of e-orderen hebben geïmplementeerd, bij het verkrijgen van realtime inzicht in de order- en/of factuurstromen en bieden wij ondersteuning bij het onboarden van leveranciers. Kortom: wij maken interactie tussen klanten en leveranciers simpel.
www.tradeinterop.com