www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 154 dagen geleden)
Bedrijf:

Dutch Analytics haalt investering van 2 miljoen euro op bij Global Founders Capital en BAM

Dutch Analytics haalt een investering van 2 miljoen euro op bij Global Founders Capital, een van de toonaangevende Venture Capital (VC) fondsen in Europa. Ook het Nederlandse bouwbedrijf BAM heeft deelgenomen aan de investeringsronde.

Met de investering beoogt Dutch Analytics haar team uit te breiden om hun software platform Xenia verder te ontwikkelen. De software van Dutch Analytics helpt bedrijven om Artificial Intelligence (AI) – algoritmes na ontwikkeling operationeel te maken, te beheren en te monitoren. Dutch Analytics zal tegelijkertijd het geld gebruiken om haar klantenbestand in Europa en daarbuiten te laten groeien.

“Als hoofdinvesteerder in deze ronde geloven we sterk in het potentieel dat Xenia biedt voor de AI-markt wereldwijd”, zegt Roel Janssen, partner bij Global Founders Capital. “We zien in Dutch Analytics een ambitieus, jong bedrijf met een internationaal en multidisciplinair team dat klaar is om op het wereldtoneel succesvol te zijn.”

Dutch Analytics, opgericht in december 2016, is snel gegroeid en bestaat nu uit een team van bijna 20, inclusief de drie medeoprichters. Het idee achter het Xenia platform is ontstaan uit de ervaring dat veel bedrijven moeite hebben om AI-modellen operationeel te krijgen. Sterker nog, bijna 90% van alle ontwikkelde AI-modellen wordt nooit in gebruik genomen.

“Veel organisaties ontwikkelen krachtige AI-algoritmes met substantiële waarde, maar ze hebben moeite om ze in gebruik te nemen. We zien dat het gemiddeld een half jaar duurt om een AI model operationeel te krijgen, en slechts 10% wordt succesvol geïmplementeerd. Veel modellen komen daarom nooit tot hun recht. Uiteindelijk voegen algoritmes alleen waarde toe als ze 24/7 actief zijn en volledig geïntegreerd zijn met bestaande bedrijfsprocessen, ”zegt Yannick Maltha, CEO van Dutch Analytics.

Door een product aan te bieden dat dit probleem aanpakt, stelt het bedrijf zowel kleine als grote bedrijven in staat om hun AI op een eenvoudige, schaalbare en veilige manier te gebruiken en te beheren.

Met klanten zoals BAM heeft Dutch Analytics de waarde aangetoond die het dagelijks gebruik van AI-modellen heeft voor bedrijven. Xenia heeft zich reeds bewezen als fundament voor AI-toepassingen in conditiebewaking, beeldherkenning en voorspellend onderhoud.

“AI is en wordt steeds belangrijker voor de bouw- en onderhoudsindustrie. Met deze investering bevestigt BAM de waarde die Dutch Analytics heeft voor ons en andere bedrijven”, zegt Maarten van Raaij, directeur Infra Rail bij BAM.

“We zijn erg blij om Global Founders Capital en BAM als investeerders te hebben, omdat ze niet alleen geld op tafel leggen, maar ook kennis en expertise binnenbrengen.” zegt Maltha. “We gaan door met onze missie om AI toegankelijk te maken voor onze klanten, groot en klein, in binnen- en buitenland.”

Verstreken tijd: 6 jaar en 154 dagen
Dutch Analytic.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR