www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 162 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Aviko gaat uitdagend integratieproject aan met myBrand

Migratie naar SAP PO maakt Aviko klaar voor toekomstige integratievraagstukken

Geertruidenberg – Aardappelverwerkingsbedrijf Aviko kiest myBrand, SAP-dienstverlener en kennispartner, als partner om haar huidige integratieplatform te migreren naar SAP Process Orchestration (PO). Met deze migratie zorgt het bedrijf ervoor dat zij klaar is voor toekomstige integratievraagstukken. Dit integratieplatform ondersteunt Aviko in de digitale transformatie waarin het bedrijf zich bevindt. Tevens zal de migratie voor Aviko resulteren in lagere beheerkosten en betere IT-performance.

Het huidige integratieplatform loopt eind 2019 ‘out-of-support’ en faciliteert een groot aantal kritische bedrijfsprocessen. Om zeker te zijn van een stabiele en toekomstbestendige oplossing, en met het oog op komende projecten, was actie vereist. Begin van dit jaar zette Aviko daarom de vraag uit in de markt om dit project uit te voeren. Afgelopen juni ging myBrand van start met de migratie en deze zal eind dit jaar afgerond zijn. Naast dit project is myBrand ook de functioneel beheerder van de SAP-omgeving van Aviko.

Roald Gerritsen, Projectleider bij myBrand: “De doelstellingen zijn ambitieus en we hebben te maken met een strakke projectplanning, dus het is belangrijk dat beide partijen de schouders eronder zetten. Aviko en myBrand werken samen als één team met een gezamenlijk doel. Ondanks dat de tijdlijn van het project krap is, houden we onze ogen open voor kansen om de IT-omgeving verder te optimaliseren. Zo zijn we Aviko op dit moment ook op andere functionele gebieden aan het ondersteunen."

Edwin Marrink, Business Process Manager bij Aviko: “Doordat er veel grote projecten lopen én op de planning staan, gingen we op zoek naar een partner voor de lange termijn. Die hebben we in myBrand gevonden. De bedrijven en de teams sluiten goed op elkaar aan. We hebben dezelfde nuchtere houding, we houden van duidelijkheid en communiceren open en eerlijk. Er wordt hard gewerkt, maar er is ook altijd ruimte voor een grap. Dat maakt het een erg prettige samenwerking.”
Recent van myBrand  
myBrand Conclusion behaalt Business AI Operations-certificering als enige Nederlandse SAP-partner

myBrand Conclusion versterkt strategische koers met focus op innovatie en nieuw leiderschap

Verstreken tijd: 6 jaar en 162 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
myBrand contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl