ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (7 jaar en 140 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Secretaresses en andere supportprofessionals zijn opvallend loyaal

Secretaresses en andere supportprofessionals zijn loyale werknemers. Slechts 13 procent van hen hoopt over vijf jaar werkzaam te zijn in een ander bedrijf. Dit komt naar voren in een onderzoek van Schoevers, het opleidingsinstituut voor startende en ervaren managementsupportprofessionals. Daarnaast geeft nog eens bijna een kwart aan het liefst te willen blijven waar ze zitten. Dit in tegenstelling tot de gemiddelde Nederlander, waarvan momenteel ruim 60 procent actief op zoek is naar of open staat voor een nieuwe baan (onderzoek XpertHR, 2019).

image
Figuur 1: Wat managementsupportprofessionals over 5 jaar willen bereiken

De resultaten op de vraag in het onderzoek over wat de supportprofessionals over tien jaar hopen te doen, versterken dit beeld. Maar liefst 31 procent geeft aan te hopen dat ze nog bij hetzelfde bedrijf werken.

Ambitieus
Dit loyale karakter van de supportprofessional betekent niet dat ze niet ambitieus zijn. 43 procent van hen geeft zichzelf op deze competentie het rapportcijfer 9. Daarnaast zegt nog eens een kwart hun ambitie met een 8 te waarderen. Gemiddeld komen alle supportprofessionals uit de bus met een 7,9. Dit hoge cijfer geeft aan dat men vooruit wil komen en doelen voor zichzelf stelt.

Paniek
Het is maar goed ook dat de meeste supportprofessionals niet snel weg gaan bij hun werkgever. Ruim een derde (35%) zegt namelijk dat er flinke paniek ontstaat, wanneer hij of zij ontslag zou nemen. Vooral officemanagers zijn onmisbaar, in 55 procent van de gevallen heeft een bedrijf een flink probleem wanneer zij vertrekken.

“Supportprofessionals zijn vaak, veel meer dan de meeste mensen denken, de spil binnen een organisatie. En zij vereenzelvigen zich ook in hoge mate met het bedrijf”, vertelt Rob Rijbroek, directeur bij Schoevers. “Dit is in veel gevallen de reden dat zij erg loyaal zijn en hun organisatie niet snel in de kou zullen laten staan. Het imago van de hedendaagse supportprofessional is aan een flinke update toe. Er zijn nog steeds veel mensen die bij de term secretaresse of office manager alleen denken aan een vrouw op de receptie die klusjes uitvoert voor de directeur en de koffie verzorgt. Dit beeld is niet meer van deze tijd en komt niet overeen met de ambitieuze supportprofessionals die we vanuit Schoevers bij organisaties aan het werk hebben.”

_____

Meer informatie, niet ter publicatie
Juul Klaassen
schoevers@marcommit.nl
035-5822730

Verstreken tijd: 7 jaar en 140 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Schoevers contact  

035 - 7 506 140
www.schoevers.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl