www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 47 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: La Suite and Co

Specialistische hardware verhoogt rendement digitalisering

Digitaliseren loont. Agoria berekende dat als een bedrijf 1 euro in IT investeert, de toegevoegde waarde met 1,38 euro stijgt. Dit rendement kan nog verder omhoog als in het digitaliseringstraject ook rekening wordt gehouden met de hardware. Nog te vaak worden buitendienstmedewerkers op pad gestuurd met een laptop, tablet of handheld die niet bestand is tegen die werkomstandigheden. Als die medewerker dan geconfronteerd wordt met een apparaat dat niet meer werkt of een batterij die alweer leeg is, wordt de productiviteitswinst van de digitalisering snel tenietgedaan. De keuze van hardware heeft dus grote invloed op het succes van de digitalisering.

Innserve, gespecialiseerd in de levering, installatie en onderhoud van bier- en frisdrankdispensersystemen, heeft Panasonic Toughbook L1 Android tabletten geïntroduceerd bij haar 400 technici in het Verenigd Koninkrijk. De onderhouds- en installatietechnici van Innserve bedienen meer dan 80.000 gelicentieerde en niet gelicentieerde locaties in Engeland, Schotland en Wales.

Continuïteit
De keuze voor de Toughbook L1 Android-tablet bleek een zeer goeie keuze te zijn en legt het bedrijf geen windeieren. Het dient als succesverhaal voor bedrijven in de Benelux. “We hebben robuuste Android-apparaten nodig die functioneel, betrouwbaar en goed geprijsd zijn”, zegt Kieran Delaney, Innserve’s IT-directeur. “Maar het is niet enkel het apparaat, het is ook de service en het onderhoud dat bij het apparaat wordt geleverd die essentieel zijn voor het uitvoeren van onze activiteiten. Bovendien, omdat we al onze eigen desktop- en mobiele applicaties ontwikkelen, is voortdurende ondersteuning voor toekomstige versies van Android ongelooflijk belangrijk voor ons, zodat we steeds kunnen blijven genieten van toekomstige innovaties.”

“De Toughbook L1 tablet is voor onze technici een zeer praktisch apparaat”, legt Drew Wilcox, Systems Support Manager bij Innserve uit. “Technici moeten veel gegevens invoeren, vaak in moeilijke omgevingen. De Toughbook L1-tablet is eenvoudig te gebruiken en te lezen. Technici waarderen de fijnere ontwerpdetails zoals de draagriem en de stylus, en het lichte gewicht van het apparaat waardoor het kan worden meegenomen in hun gereedschapstassen. De nieuwe micro USB lader is vooral erg gemakkelijk, omdat de technici het apparaat kunnen opladen met dezelfde laders als hun mobiele Android telefoons.” Door de steeds verdergaande digitalisering is er een grote vraag naar geschikte hardware, waarbij Toughbooks in veel situaties een ideale keuze blijken. Het apparaat helpt nu al veel mobiele werknemers in de Benelux die vaak in moeizame omstandigheden werken en maakt hun job veel makkelijker.

Darren Munday, Corporate Account Manager voor Panasonic Toughbook verklaart: “de technici van Innserve vertrouwen op hun mobiele computerapparatuur om hun klanten te helpen hun bedrijf draaiende te houden. Dit betekent dat de Android-apparaten die ze gebruiken robuust, functioneel, betrouwbaar en future-proof moeten zijn. Als Europa’s toonaangevende leverancier van robuuste tablets en notebooks hebben wij jarenlange ervaring in het leveren van mobiele computerapparatuur waarop bedrijven kunnen vertrouwen.”

Ga voor meer informatie over Panasonic Toughbook naar www.toughbook.eu.

Verstreken tijd: 6 jaar en 47 dagen
PR contact  

Logo La Suite and Co
Panasonic Conn.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo Schneider Electric
Logo Whizpr
Logo HCC
Logo Palo Alto Networks
Logo Kraken
Logo Schneider Electric
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
Logo Vultr
Logo Proofpoint
Logo Red Hat
Logo Onguard
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102617 persberichten
6957 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16615 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl