www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (7 jaar en 90 dagen geleden)
Bedrijf:

Luisterhuis en CB gaan samen

Culemborg/Haarlem 17 oktober 2019 - Vanaf 1 januari 2020 maakt distributieplatform Luisterhuis deel uit van CB. Luisterhuis distribueert audioboeken en CB e-books en fysieke boeken. Door Luisterhuis te integreren kunnen klanten al hun boeken straks via één platform beheren en verspreiden. Dit betekent tijdwinst en gemak voor uitgevers en retailers.

CB neemt de technologie van Luisterhuis over en zal deze integreren in de CB-systemen. Hans Willem Cortenraad, algemeen directeur CB: ‘Met Luisterhuis integreren wij een bewezen technologie waarmee we een groeimarkt kunnen bedienen. Bovendien sluiten we aan op een duidelijke behoefte van onze klanten: uitgevers vragen ons om ‘one-stop-shopping’.’

Huub van de Pol, directeur Icontact (het bedrijf dat Luisterhuis heeft ontwikkeld voor eigenaar/exploitant Luisterrijk BV): ‘De audioboekenmarkt groeit sneller dan ooit. Wij willen het platform graag laten meegroeien en dat vereist meer capaciteit dan wij zelf in huis hebben. In CB hebben we een betrouwbare partner gevonden om de groei verder vorm te geven. Door Luisterhuis te integreren met de gespecialiseerde CB-diensten kan de audioboekdienstverlening verder verbeterd worden, zonder dat het wiel opnieuw wordt uitgevonden.’

CB neemt Luisterhuis over van Luisterrijk, die het platform 9 jaar geleden in de markt heeft gezet. Softwarebedrijf Icontact zal deze technologie de komende periode blijven ondersteunen. De naam Luisterhuis blijft voorlopig bestaan.

Over Luisterhuis
Luisterrijk BV, in 2007 de eerste Nederlandse webwinkel voor digitale audioboeken, heeft in 2010 met Luisterhuis een distributieplatform geïntroduceerd dat inmiddels alle Nederlandse luisterboeken (ca 5500 titels voor ruim 200 uitgevers) distribueert naar alle bekende audioboekafnemers in binnen- en buitenland. De techniek achter dit platform is ontwikkeld door Icontact, een Haarlems softwarebedrijf dat zeer actief is in het boekenvak met applicaties op het gebied van boekenmetadata, e-books en audioboeken.

Over CB
CB heeft bijna 150 jaar ervaring als integrale logistieke dienstverlener. CB biedt oplossingen in de vorm van logistieke diensten, digitale distributie, e-commerce logistiek, financiële diensten en informatie- en communicatiediensten.


Noot voor de redactie: voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marjan van der Zee, CB via 06 205 444 09 of m.van.der.zee@cb.nl

Verstreken tijd: 7 jaar en 90 dagen
Icontact BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR