www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (7 jaar en 59 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Onderzoek: 52% van de IT-professionals kent iemand die nog toegang heeft tot applicaties en data van een vorige werkgever

Resultaten leggen de uitdagingen bloot waarmee IT professionals te maken hebben bij het onboarden en offboarden van medewerkers

's-Hertogenbosch, 24 september 2019 – Ivanti,het bedrijf dat IT samenbrengt om de digitale werkplek beter te beheren en te beveiligen, maakt vandaag de onderzoeksresultaten bekend waaruit blijkt dat weinig bedrijven compliant gebruikers beheren gedurende hun tijd binnen de organisatie. Slechts 15% van alle werknemers heeft op de eerste werkdag alle middelen ter beschikking om aan de slag te kunnen. Daarnaast blijkt dat 52% van de IT-professionals iemand kent die op een of andere manier nog toegang heeft tot applicaties en data van vorige werkgevers.

Wanneer het aankomt op het onboarden van nieuwe werknemers geeft 38% van de IT professionals aan dat dit twee tot vier dagen duurt. Voor 27% van de IT’ers duurt het zelfs langer dan een week. Deze resultaten zijn verontrustend omdat 92% van de respondenten aangeeft dat er een nauw verband is tussen succesvolle onboarding en de algehele tevredenheid over de organisatie.

Naarmate werknemers van rol veranderen, is 55% van de IT-professionals ervan overtuigd dat onnodige toegangsrechten zijn ingetrokken om hun rolverandering te weerspiegelen. Deze wijzigingen worden nog steeds grotendeels doorgevoerd via handmatige processen, waarbij 54% van de respondenten alles handmatig doet, 37% een combinatie maakt van automatisering en manuele handelingen en slechts 9% volledig gebruikmaakt van automatisering.

Offboarding van werkenmers vormt een nog groter risico. Iets meer dan één op de vier (26%) respondenten zei dat het meer dan een week kan duren todat een werknemer geen toegang meer heeft tot applicaties en data. Als de IT’ers terugkijken op hun meest recente vertrekker, heeft slechts de helft enigszins het vertrouwen dat de voormalige werknemer geen toegang meer heeft tot kritieke bedrijfssystemen. Wat verder naar voren kwam uit het onderzoek is dat IT-professionals het meeste vrezen voor deze veiligheidsrisico’s die kleven aan onvolledige deprovisioning: het lekken van gevoelige bedrijfsinformatie (38%), het hacken van een onbeheerd account (26%), kwaadaardige datadetectie of diefstal (24%).

"Onze bevindingen bevestigen dat veel organisaties helaas nog steeds tekortschieten in compliant identity governance en administration oplossingen en processen,” zegt Duane Newman, vice president product management bij Ivanti. "Automatisering kan een cruciale rol spelen bij het effectief on- en offboarden van werknemers gedurende hun levenscyclus binnen de organisatie. Daarnaast verdient employee lifecycle management meer aandacht. Beide zullen een gigantische vooruitgang brengen in het voorkomen van datalekken en cybersecurity hacks.

De volledige onderzoeksresultaten vindt u hier: https://www.ivanti.com/blog/ivanti-identity-survey-results

Methodologie: de enquête is ingevuld door meer dan 400 IT-professionals. Dit onderzoek werd uitgevoerd door Ivanti in de zomer van 2019.

Infographics: 3 infographics in onderstaande bijlagen



Bijlagen
67 KB png  Deprovisioned Graphic[1].png
72 KB png  New Hire Expectations - Graphics.png
68 KB png  Role Change Process - Graphic[3].png



Ivanti: The Power of Unified IT
Ivanti brengt IT en Security samen, voor het beter beheren en beveiligen van de digitale werkplek. Van pc’s tot mobiele apparatuur, virtuele machines en datacentra, Ivanti inventariseert IT-assets on-premises en in de cloud, verbetert de IT-dienstverlening en vermindert risico’s door inzicht te bieden in de IT-omgeving en deze te automatiseren. Het uitgebreide portfolio van Ivanti omvat oplossingen voor IT Security, IT Service Management (ITSM), IT Asset Management (ITAM), Unified Endpoint Management (UEM) en Data & Analytics. Ivanti heeft zijn hoofdkantoor in Salt Lake City, Amerika, en heeft kantoren over de hele wereld. Ga voor meer informatie naar www.ivanti.com en volg ons op @IvantiBenelux.



Voor meer informatie (niet voor publicatie):
Pride PR
Andrea Wigman
e: andrea@pridepr.nl
m: 06-24114874

Verstreken tijd: 7 jaar en 59 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Ivanti contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl