ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (7 jaar en 24 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Marcommit verwelkomt nieuwe account director Endie van Laar

Baarn, 8 augustus 2019 Marcommit, PR- en contentmarketingbureau gespecialiseerd in IT, tech en HR, heeft vanwege de snelle groei B2B PR- en contentmarketingspecialist Endie van Laar (34) aangetrokken. Hij zal als account director met zijn team direct verantwoordelijk zijn voor een eigen klantportfolio.

Endie heeft na zijn master rechten eerst de zakelijk wereld verkend, onder andere bij een bank en advocatenkantoor. Vervolgens heeft hij bij Coolblue en PR-bureaus Mediatic en Whizpr het vak geleerd. Endie over zijn nieuwe rol: “Het moment dat je ontdekt dat je klant een mooi verhaal heeft, is steeds weer opwindend. Als het dan lukt om dat verhaal in een onafhankelijk nieuwsmedium te krijgen, geeft dat nog altijd een kick.” Bovendien vindt hij dat PR en contentmarketing elkaar bijzonder goed aanvullen: “Het is de kunst om via contentmarketing en PR een boodschap te verspreiden. Daar hebben we bij Marcommit mooie middelen voor die elkaar perfect versterken, maar ook los van elkaar inzetbaar zijn.”

Blijven ontwikkelen
Naast zijn fulltime functie bij Marcommit studeert Endie dit jaar af aan de schrijversvakschool te Amsterdam, een deeltijdopleiding gericht op het schrijven van literatuur. “Ik ben iemand die zich wil blijven ontwikkelen en altijd wil leren”, vertelt hij. “Deze studie, alhoewel een andere richting, brengt me veel op werkvlak. Zo denk ik op een creatieve manier na over taal, het verhaal en perspectief. Dit leert me om buiten de gebaande paden te denken, ook op het werk.” 

Marianne van Barneveld, oprichter van Marcommit, is blij met de nieuwe aanwinst: “De ambitie van Marcommit is om het nummer één B2B PR- en contentmarketingbureau in de Benelux te worden. Met de komst van Endie kunnen we verder groeien en toewerken naar ons doel. Maar we zijn er nog niet, want we zijn nog altijd op zoek naar nog meer talent.”

---------

Noot voor de redactie: bijgesloten een foto op hoge resolutie


Endie van Laar

Over Marcommit
Marcommit gelooft in de kracht van engagement. Het Marcommit team zoekt altijd proactief naar opvallende campagne-onderwerpen, slimme oplossingen en spot zoveel mogelijk kansen om de doelstellingen van klanten te bereiken. Of je nu een merk wilt uitbouwen, opinieleiderschap wilt claimen, een product of dienst wilt introduceren, content nodig hebt om campagnes te ondersteunen, nieuw talent wilt aantrekken, leads wilt genereren of een nieuwe doelgroep wilt aanspreken, Marcommit zet zijn tanden erin.

Marcommit is dé B2B PR- en contentspecialist actief in de Benelux. Het bureau heeft een specialisatie in de IT- en HR-branche. Tot het klantportfolio behoren organisaties als: Gemalto, Telindus, Klarna, Ultimaker, OutSystems, SAP Customer Experience, Visma | Raet, Onguard en CRM Partners. Kijk voor meer informatie op: www.marcommit.nl

Meer informatie:
Marcommit
Gosse de Reus
marcommit@marcommit.nl
+31 (0)35-5822730
Recent van Marcommit  
Thinkwise kiest Marcommit voor versterking zichtbaarheid rondom legacy modernisering

Margriet de Ruijter nieuwe Managing Director Marcommit

Marcommit haalt Margriet de Ruijter aan boord als Client & Operations Director

Verstreken tijd: 7 jaar en 24 dagen
Marcommit contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR