www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (7 jaar en 11 dagen geleden)
Bedrijf:

Beter beheer van en toegang tot bouwdata

Druchtman & Partners en Data Matters bundelen de krachten van project information management (PIM) software Newforma met die van de online datakluis Strongroom. Hierdoor kunnen bedrijven in de bouwsector hun steeds grotere hoeveelheden data beter beheren, toegankelijk houden en duurzaam bewaren.

Het vanuit een projectomgeving verplaatsen van archiefdata naar een speciaal daarvoor ontwikkelde cloudoplossing zorgt ervoor dat de werkomgeving in Newforma ‘licht’ en overzichtelijk blijft. In het Strongroom online archief worden de te bewaren dossiers en metadata opgeslagen.

In de metadata kan van ieder archiefstuk de wettelijke bewaar- en vernietigingstermijn worden vastgelegd. Ook blijft de authenticiteit van het dossier gewaarborgd. Dit is van belang bij mogelijke juridische onenigheid, of bij het terughalen en doorzoeken van oude dossiers.

Gearchiveerde dossiers zijn rechtstreeks toegankelijk via het dashboard in Newforma. Voor wie nog niet met Newforma werkt, is Strongroom beschikbaar voor beheer en raadpleging. Het is dan een kwestie van inloggen via een beveiligde webomgeving. Uiteraard alleen voor wie daarvoor de juiste autorisatie heeft.

Als extra dienstverlening bieden Druchtman & Partners en Data Matters de optie om data uit verouderde applicaties te migreren en toegankelijk te maken in Strongroom. Ook massaconversie van bestanden naar bijvoorbeeld PDF/A behoort tot de mogelijkheden. Ruim 600 bron- en doelformaten worden daarbij ondersteund.

www.druchtman.nl

www.datamatters.nl

-------------------------------

Over Druchtman & Partners
In de gehele bouwkolom moeten processen en projecten steeds efficiënter en effectiever verlopen. In minder tijd meer voor elkaar krijgen -- met minder middelen een beter resultaat neerzetten. Om dat te realiseren, helpt Druchtman & Partners bedrijven in die bouwkolom hun werkwijze en systemen te verbeteren. Bijvoorbeeld door te adviseren over de implementatie en het optimaal inzetten van project information management (PIM-) en building information modeling (BIM-) systemen. Druchtman & Partners is een gecertificeerde sales- en implementatiepartner van Newforma.

Over Data Matters
Data Matters richt informatieprocessen zo in dat de essentiële data van organisaties altijd beschikbaar en toegankelijk zijn. En altijd betekent over vijf jaar, over vijftig jaar of nog langer. Hoe data over vijftig jaar ook worden vastgelegd of hoe gebruikers dan met de data van nu omgaan, Data Matters legt deze toekomstbestendig vast. Blijvend vindbaar en toegankelijk. Strongroom is de clouddienst voor digitale archivering van Data Matters.

Verstreken tijd: 7 jaar en 11 dagen
Data Matters B.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl