www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (7 jaar en 21 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

The Ocean Cleanup sluit zich als eerste aan bij AI-initiatief Dataiku voor non-profit organisaties

Ikig.ai helpt non-profit organisaties het meeste uit AI te halen

Dataiku, leverancier van enterprise AI- en machine learning-platformen, kondigt een nieuw initiatief aan dat is gericht op het beschikbaar stellen van AI-tools en vaardigheden voor non-profit organisaties. Ikig.ai zorgt ervoor dat goede doelen met de software en data sciences resources van Dataiku, het meeste halen uit AI-technologie en daarmee het verschil kunnen maken. Het Nederlandse The Ocean Cleanup is de eerste organisatie die zich aansluit bij het Ikig.ai-initiatief van Dataiku.

The Ocean Cleanup is een non-profit organisatie die een methode ontwikkelt om wereldwijd het plastic in de zee op te ruimen. Dankzij Ikig.ai heeft The Ocean Cleanup nu een gratis licentie van het Dataiku-platform waarmee het maximaal gebruikmaakt van de data die het heeft en tegelijkertijd efficiënter en effectiever kan werken. Het data science-team van Dataiku ondersteunt de organisatie verder op het gebied van logistiek, beeldherkenning (om plastic te identificeren op drone-beelden), marketing en het dagelijkse gebruik van het Dataiku-platform.

"Als organisatie vinden we dat het onze verantwoordelijkheid is om iets terug te geven aan de community. We stimuleren onze medewerkers ook om betrokken te zijn bij de projecten waar zij affiniteit mee hebben”, vertelt Marc Batty, mede-oprichter en Hoofd van Ikig.ai bij Dataiku. “We hebben een bijzonder talent bij Dataiku en creëren met Ikig.ai de kans om dit te gebruiken om data te democratiseren en de wereld te veranderen. We zijn trots dat we The Ocean Cleanup mogen ondersteunen om data voor een goed doel te gebruiken.”

Ikigai = een reden om te leven
Het woord Ikigai (????,) is een Japanse term voor 'een reden om te leven.' Met Ikigai wordt vaak gerefereerd aan wat het leven de moeite waard maakt. Het doel van Ikig.ai is om te stimuleren dat data science wordt gebruikt om iets goeds te bewerkstelligen. Met deelname aan het programma krijgen non-profit organisaties:
  • Non-Profit licenties: Non-profit organisaties kunnen een gratis licentie aanvragen voor Dataiku, het centrale dataplatform dat samenwerking vereenvoudigt en het gebruik van data democratiseert.
  • Data science-vaardigheden: Dataiku helpt non-profit organisaties om sneller hun doelen te bereiken door de kennis van vooraanstaande data scientists en analisten beschikbaar te stellen.
  • Dataiku vrijwilligers: Alle medewerkers van Dataiku worden aangemoedigd om bij te dragen aan doelen die zij een warm hart toedragen en daarmee de community te ondersteunen.
Kijk voor meer informatie en voor het aanmelden voor het programma op Ikig.ai.

Verstreken tijd: 7 jaar en 21 dagen
Dataiku contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl