www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (6 jaar en 105 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Medewerkers spenderen budget liever aan sport, beweging en ontspanning dan aan coaching

Amersfoort, 2 mei 2019 – De behoefte onder de medewerkers om een persoonlijk budget te spenderen aan sport, beweging en ontspanning is groot. Stel dat medewerkers honderd euro mogen besteden, geven ze in totaal het liefst 41 euro uit aan sport, beweging en ontspanning. Medewerkers vinden het ook interessant om hun budget te besteden aan trainingen en opleidingen (31 euro), maar coaching staat niet hoog op hun lijst. Hiervoor hebben zij slechts 14 euro over. Kijkend naar de HR-managers stelt ruim de helft van hen (55%) het persoonlijk budget indien mogelijk het liefst beschikbaar voor sport en beweging van medewerkers. Uit de praktijk blijkt echter dat bij nog geen kwart van de organisaties (24%) een budget beschikbaar is die de vitaliteit aanmoedigt. Dit blijkt uit het jaarlijkse HR Benchmarkonderzoek van HR-dienstverlener Visma | Raet.

Stimulans voor medewerkers
Uit het onderzoek blijkt dat ruim de helft van de bestuurders van organisaties (57%) zich grotendeels verantwoordelijk voelt voor een gezonde levensstijl van de medewerkers. Daarnaast moedigt de meerderheid van de bestuurders het persoonlijk budget voor medewerkers sterk aan. Bijna twee derde van de bestuurders (63%) denkt namelijk dat een persoonlijk budget zeer sterk bijdraagt aan de motivatie van medewerkers op het werk. Het is dan wel belangrijk dat medewerkers de keuze hebben waaraan zij het budget besteden en dat er een budget beschikbaar is voor de vitaliteit. Marco Winkel, Directeur HR bij Visma | Raet onderstreept het belang van een vrij besteedbaar persoonlijk budget: “Wanneer medewerkers zelf kunnen bepalen waaraan ze hun persoonlijk budget uitgeven, motiveert ze dat veel meer om bepaalde taken op te pakken. Zo worden ze gestimuleerd om een training of opleiding naar keuze te volgen, maar ook om aan hun gezondheid te werken. Een training of opleiding is belangrijk om de skills te ontwikkelen, maar het is ook bewezen dat sporten en bewegen goed is voor zowel de lichamelijke als de geestelijke gezondheid. Wanneer je als werkgever ook bij kan dragen aan een gezonde, fitte medewerker, profiteert hij daar automatisch van.”



-------

Jaarlijks benchmarkonderzoek
De Raet HR Benchmark is het jaarlijkse onderzoek van Visma | Raet naar actuele HR-trends in Nederland. Aan het onderzoek deden dit jaar 1.165 medewerkers, 413 leidinggevenden, 614 HR-professionals, 78 bestuurders en 257 zzp’ers mee uit verschillende branches. Dit jaar is het de tiende keer dat Raet het Benchmarkonderzoek uitvoert. Het onderzoek vond plaats in de periode van 23 juli tot en met 27 augustus 2018. De Raet HR Benchmark 2018 werd uitgevoerd door onderzoeksbureau Motivaction. De verschillende onderzoeksrapporten zijn te downloaden via: www.hrbenchmark2019.nl

Over Visma | Raet
Visma | Raet is marktleider in cloudoplossingen en daaraan gerelateerde services, met name op het gebied van HR-processen en salarisverwerking. Met haar software en services helpt Visma | Raet klanten om de juiste persoon op het juiste moment op de juiste plek te hebben. Visma | Raet en haar strategische partners bieden een geïntegreerd platform dat de waardeketen van haar klanten ondersteunt met relevante analytics en gebruikersbeheer. Gebruikers kunnen vanuit het Visma | Raet-platform op elk moment toegang krijgen tot de gewenste applicaties.

Visma | Raet is onderdeel van het Noorse Visma AS, marktleider in Scandinavië en behorend tot de top 10 van Europese business softwarehuizen. Visma AS heeft in totaal 800.000 klanten en 8.500 medewerkers. Kijk voor meer informatie op: www.raet.nl

Meer informatie
Marcommit
Marlin Goethals
+31 (0)35-5822730
raet@marcommit.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 6 jaar en 105 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Visma | Raet contact  

Logo Visma | Raet
  033 45 06 506
  www.raet.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo theMatchBox
Logo Companial
Logo Heliview Conferences & Training
Logo CI Company
Logo 5S-company
Logo Companial
Logo Equote B.V.
Logo Simjo
Logo Bo5 - online marketing
Logo Ziptone
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo SCOS Automaton BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Vlirdens
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Botz4U
Logo We talk SEO B.V.
Logo Ebury Nederland
Logo Visma | Raet
Logo The Clip Company
Logo Keen Venture Partners
Logo EZVIZ
Logo Deel
Logo Conclusion
Logo Unit4
Logo Exotec
Logo ilionx
Logo IG&H
Logo Wuunder
Logo NTT DATA
Logo Beans View
Logo Visma | Raet
TARIEVEN
> Publicatie eenmalig €49

BUNDELS
> 6 publicaties €199
> 12 publicaties €349
> Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
> Persbericht aanleveren

VAKER PLAATSEN
> Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN OP X
> @ICTBERICHTEN

ZOEK
> IT bedrijf
> IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE STATS
> 100551 persberichten
> 6747 bedrijfsprofielen
> 51 PR-bureauprofielen
> 15241 tags

KENMERKEN
> Behouden tekstopmaak
> Foto/illustratie/logo
> Downloadbare bijlages
> Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu