ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (7 jaar en 80 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Kaspersky Lab waarschuwt Game of Thrones kijkers voor massale malware-infectie

Analyse van Kaspersky Lab wijst uit dat Game of Thrones fans grote risico’s lopen op malware-infectie met het illegaal downloaden van het laatste seizoen van de populaire serie. De eerste episode van Game of Thrones registreerde al 6,7 miljoen illegale downloads. De eerste uitzending is binnen 24 uur illegaal meer dan 55 miljoen keer bekeken.

“Onze analyse laat duidelijk zien dat verspreiders van malware uit zijn op het misbruiken van populaire TV-series waar veel vraag naar is op illegaal gekopieerde websites. De eerste en laatste serie van Game of Thrones trekken de meeste kijkers op dit moment. Juist die mensen lopen de grootste risico’s. Cybercriminelen maken misbruik van deze loyale en tegelijkertijd veelal ongeduldige fans. Zo beloven zij gloednieuw videomateriaal dat in feite een cyberdreiging is. Nu het laatste seizoen van Game of Thrones is aangebroken, waarschuwen wij fans voor grote hoeveelheden malware dat verkapt zit in de nieuwe Game of Thrones series via illegale downloads. Nooit eerder is een tv-serie aanleiding geweest voor zoveel cybercriminaliteit,” vertelt Jornt van der Wiel, security-expert bij Kaspersky Lab.

In 2018 zijn zo’n 20.934 Game of Thrones kijkers slachtoffer geworden van malware. Dit is 17% van het totaal geïnfecteerde illegale downloads.

Kaspersky Lab adviseert consumenten extra alert te zijn op de autoriteit van het digitale platform waarbij bestanden altijd voorzien moeten zijn van een .avi, .mkv of mp4 toevoeging. In ieder geval geen .exe-bestanden.

Meer informatie op https://www.kaspersky.com/about/press-releases/2019_dragons-zombies-and-superheroes

Noot voor redacties:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onderstaande contactpersonen. Indien u niet langer persberichten wenst te ontvangen, stuurt u dan een e-mail aan info@communicationforce.com.

Verstreken tijd: 7 jaar en 80 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Kaspersky contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR