ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (7 jaar en 93 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Meeste organisaties in de voedingsmiddelenindustrie zitten nog in eerste fase van digitalisering

Siemens PLM Software presenteert de belangrijkste resultaten van zijn onderzoek over digitalisering in de voedingsmiddelenindustrie

Den Bosch, 16 april 2019 - Digitale transformatie verandert de voedingsmiddelenindustrie enorm snel en biedt binnen deze sector veel mogelijkheden. Het is zelfs zo dat we in de komende vijf jaar meer veranderingen gaan zien op het gebied van verpakte producten dan in de afgelopen vijftig jaar. In 2020 zijn er drie miljard nieuwe consumenten, die samen goed zijn voor acht miljard dollar extra omzet. Dit zorgt voor grote uitdagingen bij bedrijven die net beginnen met het implementeren en standaardiseren van digitalisering. Grote bedrijven binnen de voedingsmiddelenindustrie moeten het digitaliseringsproces versnellen om concurrerend te blijven. Dit blijkt ook uit het onderzoek naar digitalisering in de voedingsmiddelenindustrie van Siemens PLM Software.

In het rapport wordt uitgelicht dat er diverse trends in de voedingsmiddelenindustrie zijn gesignaleerd. Er is meer vraag naar gezonde maaltijden en dranken en gepersonaliseerde producten, maar ook een toename van de wettelijke vereisten op het gebied van kwaliteit en procedures. Daarnaast is er een grotere druk om prijsmarges te behouden. Naast deze trends laat het onderzoek ook uitdagingen zien zoals seizoensgebonden vraag, verschillende voorraadbeheersystemen, complexe productieplanning en de omvang van industriële productie.

Een ander belangrijk onderwerp in de sector is voedselveiligheid. Hierbij kan industrie 4.0 een belangrijke rol spelen dankzij de specifieke tools. Met deze tools kunnen fabrikanten de herkomst van producten traceren en potentiële risico’s reduceren.

Organisaties moeten een hoge prijs betalen voor de inzet van deze complexe tools. "Het is van cruciaal belang voor bedrijven om de mogelijkheden van industrie 4.0 goed in te zetten om de concurrentie voor te blijven", aldus Nick Lefevre, sales executive bij Siemens PLM Software. "Steeds ‘slimmere’ ervaringen en producten veranderen de voedingsmiddelenindustrie. Digitalisering kan bedrijven onbeperkte mogelijkheden bieden, waardoor ze voldoen aan de toenemende vraag naar innovatie van de consument, zoals meer smaken, innovatieve verpakkingen, etc.” Digitale transformatie moet daarom een topprioriteit zijn op de agenda van alle bedrijven in de voedingsmiddelenbranche.

Het grootste potentieel van digitalisering voor de voedingsmiddelenindustrie zit in de mogelijkheid om productdetails virtueel weer te geven, zodat deze moeiteloos kunnen worden gedeeld met verschillende afdelingen binnen de fabriek. Dit biedt de meeste mogelijkheden voor organisaties met een breed en gevarieerd productportfolio of met een groot productievolume.

Wat digitale transformatie betreft, heeft Manufacturing Operation Management (MOM) het grootst onderscheidend vermogen ten opzichte van alle innovaties. Hiermee kunnen bedrijven namelijk de introductietijd van een product met de helft verkorten, wat voor een belangrijk concurrentievoordeel zorgt.

Duidelijk wordt dat een toekomstbestendig productieproces berust op de implementatie van technologieën die geïntegreerde digitalisering van alle processen binnen de keten mogelijk maakt. Dit alles is nodig om industrie 4.0 mogelijk te maken.

Het volledige rapport is te downloaden via de homepagina van Siemens PLM Software.

Verstreken tijd: 7 jaar en 93 dagen
Siemens PLM So.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu