ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (7 jaar en 43 dagen geleden)
Bedrijf:

E-mergo wint aanbesteding Royal Schiphol Group

Delft, April 2019 – E-mergo, Business Intelligence specialist en leverancier van Qlik, Mendix en TimeXtender software, heeft de Europese aanbesteding van Royal Schiphol Group voor het beheren en ontwikkelen van QlikView gewonnen. E-mergo vervult deze rol voor Schiphol vanaf 1 april voor een periode van minimaal 3 jaar.

Kennis, kwaliteit en innovatie
Meerdere Business Intelligence (BI) dienstverleners schreven zich in voor de openbare aanbesteding. E-mergo heeft de aanbesteding weten te winnen door onder andere hoog te scoren op de criteria voor kennis, kwaliteit en innovatie.

Agile BI
Met de gunning van deze aanbesteding zal E-mergo verantwoordelijk worden voor het beheer en de ontwikkeling van QlikView dashboards en Qlik NPrinting rapportages binnen Schiphol. De omgeving, bestaande uit zo’n 130 dashboards, zal op een agile werkwijze met behulp van twee scrum teams verder worden beheerd en ontwikkeld. Het beheer bestaat onder andere uit het leveren van een 24/7 ondersteuning voor dashboards die van groot belang zijn voor de luchthavens.

Data Literacy & Self-service BI
E-mergo is al langere tijd partner van Schiphol op het gebied van BI en kijkt er naar uit om deze samenwerking met deze nieuwe overeenkomst voort te zetten. Enkele belangrijke pijlers van deze samenwerking zijn de vergroting van (het niveau van) data literacy binnen Schiphol en het bevorderen van self-service BI mogelijkheden met behulp van Qlik Sense.

Jaco Geluk, Directeur E-mergo: “Wij voelen ons vereerd dat wij met ons team Schiphol mogen helpen bij het zetten van de volgende stappen richting een datagedreven luchthaven.”

E-mergo persvoorlichter
Emma Gill
Marketing Coördinator
+31(0)85 016 04 11
Marketing@e-mergo.nl

Over E-mergo
E-mergo de specialist op het gebied van analytics. Onder het motto ‘combineer, analyseer en verbeter’ helpen wij u het maximale uit uw data te halen. Dit doen wij met behulp van Qlik, Mendix en TimeXtender waarvoor wij software, consultancy en beheer leveren. Met gebruik van deze software kunnen organisaties datadriven besluiten nemen en bedrijfsprocessen verbeteren.

Verstreken tijd: 7 jaar en 43 dagen
E-mergo contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR